Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszek egy csajt randizni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszek egy csajt randizni egy jó helyre viszont elég jó módú és hogyan tudnám finoman a tudtára adni hogy azért olyan borzasztó drága kajákat ne kérjen?

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 02:31
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
61%
Sehogy vagy nem viszed vagy mondod neki hogy felesbe fizetitek, ez egy normális lánynál nem gond. Nem is értem miért kéne neked rögtön első randin fizetni mindent is.
2023. szept. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Hát én ugy tudom azt úgy illik

Szerintem ha azt mondanám elküldene az anyámba bár ki tudja

2023. szept. 1. 03:09
 3/35 A kérdező kommentje:
Már megígértem az adott helyet de azért olyan nagyon sok pénzt nem hagynák ott főleg hogy ki tudja lehet nem jövök be neki élőben
2023. szept. 1. 03:12
 4/35 anonim ***** válasza:
66%

"Szerintem ha azt mondanám elküldene az anyámba bár ki tudja"

Ez személyfüggő, van aki szerint az fizessen aki meghívja a másikat van aki szerint felesben fizesben korrekt.

2023. szept. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Hát én hívtam természetesen 👀
2023. szept. 1. 03:15
 6/35 anonim válasza:
82%
Jézus ereje!
2023. szept. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%

Tehát, ha bejössz a lánynak, akkor minden egyes találkozásnál 1. őrült adósságba vered magad 2. megmondod, hogy igaz, hogy először a XXX éttermben ettünk, de én csóró vagyok, és nekem csak a mekkdonaldszra telik eztán

Az első verziónál tönkreteszed a jövődet, nem csak anyagilag, hanem mindenféleképpen, mert a lány hamar rá fog jönni, hogy neked nem fér bele mindaz, ami neki igen, és hazudtál erről (elhallgattad).

A második verziónál, ha a lány sznobizmusból kirúg, akkor nyertél (időt, mert nem vesztegettél heteket olyanra, aki két hónap múlva úgyis kirúgna, és pénzt, mert nem vettél fel eszetlen magas kamatra hitelt vacsoráztatni a lányt). Ha nem rúg ki, mert nagyon bejössz neki, akkor ő meg fogja oldani ezt a kérdést.


A helyedben én nem hívtam volna olyan helyre, ami nem fér bele az én anyagi helyzetembe. Mit fogsz csinálni, ha a lányban fel sem merül a számla felezése, viszont libamájat rendel kaviárral és kanadai lazaccal, inni meg Alfred Gratient kér, ami decinként 10ezer ? Te meg kérsz egy pohár vizet majd? Vagy te is rendelsz valami olcsó kaját, de amikor a számla jön, akkor azt mondod, hogy menj haza drágám, nekem itt kell maradnom mosogatni a következő 10 napban?

2023. szept. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem kellett volna olyan csajjal összejönnöd, akire a gatyád rá fog menni, öcsi.
2023. szept. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
95%

"A helyedben én nem hívtam volna olyan helyre, ami nem fér bele az én anyagi helyzetembe."


Ennyi. De aki hagynék helyett hagynákol, az ehhez hülye.

2023. szept. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%
Vidd el a sarki gyrososhoz!
2023. szept. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!