Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszek egy csajt randizni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszek egy csajt randizni egy jó helyre viszont elég jó módú és hogyan tudnám finoman a tudtára adni hogy azért olyan borzasztó drága kajákat ne kérjen?

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 02:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
96%
Ne vidd olyan helyre, amit nem engedhetsz meg magadnak. Egyébként mi van, ha ő akarja a saját fogyasztását fizetni?
2023. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy nem tudod ezt már normálisan megoldani. Én semmilyen helyzetben nem várom el, hogy a másik meghívjon, mindig felajánlom, hogy fizetem a saját fogyasztásom, annak függvényében szoktam elfogadni, hogy a másik mennyire „erőszakos”. De ha a pasi célozgatna, hogy meg akar ugyan hívni, de ne egyek túl drágát, vagy szemmel láthatóan aggodalmaskodna, hogy ugye fizetem-e a részem, akkor hagynám a fenébe. Olyan helyet kellett volna mondanod, ami nem okoz anyagilag problémát még akkor sem, ha mondjuk 2-3 fogásos menüt rendel. Kíváncsiságból kérdezem, ahova hívtad, milyen árak vannak?
2023. szept. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
93%

Hát, esetleg olyan helyre hívod, amit meg tudsz magadnak engedni és nem egy komplett 6 fogásos vacsorára a Gundelben.

Engem még életemben nem hívtak vacsorázni randin. Helyette kávé vagy más ital, cukrászda... Tehát kisrbb dolgok. Rosszul is érezném magam, hogy valaki egy komplett vacsorámat itallal együtt ki akarja fizetni, úgy hogy együtt sem vagyunk.

Vacsorázni csak párommal mentem.

2023. szept. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Sehogyan se tudnád a tudtára adni. Akkor inkább előre szólj neki, hogy másik helyre gondoltál így elsőre.


Nem értem, hogy minek hívtad el olyan helyre, amit nem tudsz megfizetni.

2023. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is kiuti a szemem a nakolas. Ez egy bizonyos ertelmi szint felett nem letezik. Az elso randis vacsorainvitacio is ilyen. Nem tudod felmerni es elfogadni, hogy a kepessegeid nem tul acelosak es olyan bornirt baromsagokkal akarsz sikert elerni, hogy egy tultolt hangulat megteremtesen ugykodsz, amit a korulmenyeknbefolyasolasan keresztul probalsz elerni, nem a szemelyes varazslatod altal. Ez a parkapcsolati dinamika teljes felreertelmezese. Hol lattad ezt, hogy igy kell csinalni? Valami limonade filmben? Ettol nem komolynak fogsz tunni, hanem egy onamagat lealazo, bena kisfiunak, elso blikkre. Amit meg a viselkedeset fog validalni, mert egyaltalan nem fogsz tudni ugy viselkedni, mintha ez lenne a termeszetes kozeged. Egyszoval masnak akarsz latszani, mint aki vagy.
2023. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
25%
Vidd el oda, rendeljen amit akar, aztán vard le a csajt és tipli, mert ez úgysem lesz egy hosszútávú kapcsolat.
2023. szept. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenezaszerelem.
2023. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%
Én a legjobb helyekre viszem azokat akik tényleg különlegesek belsőre is de ez sajnos ritka. Én fizetem természetesen ha meghívom. Egy vacsora simán lehet 150-200k egy drágább pezsgővel, szóval a nő sem lehet akármilyen..
2023. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
35%
19. Én ennyit nem költenék egy nőre, ahhoz nagyon normálisnak kell lennie és nagyon jómódúnak kell lennem!
2023. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
84%
Nőként mondom, aki ennyit költ egy nőre, az kompenzál valamit.
2023. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!