Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ilyen borzasztóan drága...

Miért ilyen borzasztóan drága manapság minden?

Figyelt kérdés
Tudom tudom miért lepődök meg de nem tudom felfogni. Szerettem volna kicsit felújítani a hálószobám, de 25000ft alatt szinte nem találok irodai széket, 15-20000ft egy normálisabb párnahuzat, egy plédért elkérnek 6-8000ft-ot egy redvás díszpárnahuzatért meg úgyszint 6-8000ft-ot. Igen még középiskolás vagyok, így nem nagyon látom át ezt, de csak én tartom ilyen drágának? Vagy ez lenne a normális?

2020. ápr. 13. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

infláció...


meg nagyon sok minden ami meghatározza egy termék árát.

főként a kereslet iránta, és ha megveszik drágábban az emberek, miért nem emelhetnének az áron.

2020. ápr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha neked drága, akkor érdemes körülnézni nem csak a márkás cuccok között. Párna-pléd már kapható 3000 forintért is ami jól is néz ki. Irodai szék is van 10 ezer alatt.
2020. ápr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az irodai széken kívül a többi tényleg rablás. Nézz szét máshol.
2020. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Azért nem biztos, hogy 20 ezer forintos párnahuzatokat kell venned. Meg aztán a Kikában egy wc kefe is 9 ezer forint :D

Én IKEA-ban szoktam venni huzatokat (kb. 5000), néha a Hádában veszek használtat is.

2020. ápr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj zsír újat venned boltból. Nézz körbe jófogáson, vaterán. Rengetegszer találsz alig használt pl. Ikeás bútorokat töredék áron.
2020. ápr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Irodaiszek is rablas, 20k es a tamlaja olyan atlatszo mint a szita, mert kisporoltak belole mindent,
2020. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!