Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaj azt hitte 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj azt hitte 25 éves vagyok, de 28 vagyok. Mit számít 3 év, olyan sokat változik az ember 3 év alatt?

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 11:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hazudtál neki?
2023. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért hitte azt?
2023. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha hazudtál neki a korodról, akkor nem az életkor miatt hagyott téged ott, hanem mert már a legelején hazudtál neki.

Három év alatt egyébként rengeteget tud változni valaki, különösen a húszas éveiben.

2023. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Csak saccolt vmit szerintem.

Ránézésre en is tévedek több éveket ha kérdezik ki mennyi lehet

2023. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A 8 éves gyerekek legnagyobb problémája az hogy ki hány éves, hónapos és napos. Mert ott még a napok is számítanak hogy ki mennyivel idősebb vagy fiatalabb.

Ha ezen valaki huszonéves korára nem tud továbblépni ott komoly gondok vannak.

2023. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nálam a hazugság ilyen esetben a red flag, nem az a pár év. Volt múltkor szórakozóhelyen, hogy egy tök jó pasi odajött ismerkedni, és 34-nek hazudta magát, mikor 37, mert azt hitte, csak 20-22 éves vagyok, pedig 27. Na akkor mondtam neki, hogy mehet mást szédíteni.
2023. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Esküszöm nem értem hogy felnőtt embereknél mi ez a kor fétis.

Ha egy nő aki nagyon bejön és 25 éves akkor rendben van ha már 26 akkor úristen ?


Amikor megszületett az első unokám és akkor szembesültem vele hogy mától már egy nagymamával fogok aludni. Nagy lelki trauma volt.

2023. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

1-2-3.


Nem kell ilyen rosszhiszeműnek lenni. Gondolom külső alapján hitték azt a kérdezőről. Velem is megtörténik, mert fiatal arcom van. 29 éves vagyok és általában 23-25 évesnek szoktak nézni csak külső alapján. És nem csak anyukám, hanem heti szinten és kb. minden második ember megemlíti valamilyen formában, akiket újonnan megismerek, hogy azt hitte több évvel fiatalabb vagyok. És igen sajnos ilyen is volt már, hogy egy fiatal lánynak tetszettem, de a korom miatt aztán elutasított, mert ő eredetileg azt hitte fiatalabb vagyok.

2023. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Beszélgettem ma egy csajjal. Kérdezte, hogy hány éves vagyok? Mondom 28, ő azt hitte 25 vagyok
2023. aug. 16. 16:03
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Ennél biztosan több történt, vagy annyira ostoba lánnyal beszélgetsz, hogy azt mondod, hogy "huszonnyolc" és ő "huszonötöt" hall?
2023. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!