Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves lányként nagyon ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves lányként nagyon ciki a szüzesség?

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem az, én 22 éves voltam és nem akartam volna elveszíteni kölcsönös bizalom, szimpátia, szerelem nélkül soha!

Még van időd, de ha túl akarsz rajta lenni mindenáron, akkor olyan pasival tedd, aki minimum tetszik és ő törődik azért veled, pl. egy jó barát, vagy lehet ismerős is, azért idegennek ne add oda a szüzességed!

2023. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Én még nem vagyok 25, de nekem már most az. Nyilván érdekli az embereket a miértje, és ez teher, mert alapból tőlem idősebbekkel ismerkedek, ismerkednék, és alapból egy huszonéves csávónak se egy szűz lány az álma. Én már el se mondom, elég hogyha en vagyok frusztrált, a családom is csesztet miatta.
2023. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Senkinek nem kell róla tudni, hogy te szűz vagy még.
2023. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha csúnya vagy, akkor nem ciki, ha szűz vagy.
2023. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Miért lenne ciki?

Én ugyan nem voltam szűz csajjal soha, de biztos meg lehet ennek is a varázsa, szépsége.

Arra gondolok, hogy érdekes élmény lehet látni valakin, hogyan tapasztalja meg az első aktust, miképpen fedezi fel, mikor, hogyan reagál a teste.

Én is kicsit későn vesztettem el, feszült voltam miatta, de kár volt. Cikinek meg soha nem gondoltam. A baráti köröm is tudott róla.

2023. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

Nem az, hogy ciki, de lássuk be, felveti a kérdést, hogy miért nem tudtál senkivel érzelmi kapcsolatot kiépíteni az elmúlt 10 évben?


Bocsi, de akiket én ismerek 25 feletti szűz nőket (a családomban is van kettő), mind defektesek kicsit mentálisan, ez az igazság.

2023. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Én 29 évesen vagyok az de nekem az a természetes hogy nincs szex

Egyszerűen undorítónak találom és a férfiak többségét főleg

2023. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Sosem lesz ciki hogy nem teszed szét a lábad csak úgy bárkinek. Az én kedvesem 28 évesen vesztette el velem, és nagyon jó volt vele.
2023. júl. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Kinek mi köze a másik ember szexuális életéhez? Gondold ezt végig. Te társadalmi nyomásra akarod élni az életedet, vagy úgy, ahogy neked a legjobb? Kit érdekelnek a károgók és a primitív barmok, akik szerint neked már rég kellett volna... Magadról meg mindig annyit árulj el, ami még kényelmes.
2023. júl. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, csak sok hülye szexmániás van, akinek 0-24 ezen jár az esze. Őket kerüld el, normális embert meg nem érdekli a szüzességed.
2023. júl. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!