Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányként elsőnek a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányként elsőnek a nagy pénisz mennyire kibírható?

Figyelt kérdés

2023. jún. 7. 17:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Tapasztalt, értelmes pasival akár élvezhető is.
2023. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Neked mi a nagy?
2023. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ő a második barátom és még csak pettingelés volt semmi extra. Ez alapján tudom hogy 20 cm feletti neki és őszintén szólva számomra ijesztően nagy méretű. Egy ideje együtt vagyunk már de emiatt sem erőltetem annyira még a szexet... Fogalmam sincs hogyan álljak hozzá, de különösebben elsietni sem akarom. Ő sem erőlteti, de rendszeresen felhozza én pedig kitérő válaszokat adok, halogatom a dolgot.
2023. jún. 7. 17:40
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
A barátnőm első pasijának 20 feletti mérete volt. Elmondása szerint az elején nehéz volt a behatolás de utána már lassan becsúszott és élvezni is tudta. Az én farkam csak 15, egyenlőre ezzel is beéri
2023. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk ezzel nem volt gond. Utólag fájt neki néha, meg vérzett az első 1-2 hónapban, de gond nélkül ment a szex. Túl van ez misztifikálva.
2023. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi , nem biztos hogy szeretnék 1-2 hónapig vérezni a szex után... :D
2023. jún. 7. 18:04
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
Páromnak 24cm és az első nem fájt inkább csak néha kellemetlen volt. Nem tolta tövig és csak finoman lassan csináltuk, előtte hosszú előjáték volt így nem volt annyira rossz.
2023. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

18:06 akkor ajánlom neked, hogy te vérezz hónapokig szex után, utána beszéljünk

Sajnos vannak olyan helyzetek, hogy hiába klappol minden, méretileg nem passzol össze két ember. A hüvely befogadóképessége sem végtelen, és pontosan ezért van, hogy a 20+ farokkal rendelkező férfiak ritkán jutnak kielégítő szexhez. Mivel a nők java része nem képes ekkora méretet befogadni, és ilyenkor jön az óvatoskodás. Feltéve persze, ha értelmes a férfi, és nem akar hónapokig tartó fájdalmas és veszélyes közösülést a partnerével

2023. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
A nők java része gond nélkül befogad ekkorát…
2023. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
#10 Ez nem igaz. Vagy én csináltam mindig rosszul. Nincs akkora farkam. Nem hiányzott nekem soha, hogy mindig egészen tövig benyomjam. Csak a makk körül vannak érzékeny idegek. Bár lehet, hogy van, aki kívánja, hogy a töve is meleg helyen legyen.
2023. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!