Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány akivel épp ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány akivel épp ismerkedek, utalást tesz arra hogy az exének nagy mérete volt akkor az egy teszt?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 12:25
A kérdező szavazást indított:
Tesztel
Dicsekszik
Kíváncsi hogy hogyan reagálom le
Csak véletlen elszólás
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha dícsérően beszél róla, akkor menekülj, ha neked kicsi :D Amúgy meg pattintanám a francba, ha nekem egy nő az exe farkáról beszélne... az milyen már? Ez olyan, mintha a férfi meg az első randin az exe sunájáról mesélne, hogy "jajj az Ágikát, de szerettem olyan jó kis szűk baba puncija volt, imádtam". Alap, hogy azonnal megszakítaná vele mindenki a kapcsolatot!
2023. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon nem vall egy lányra,hogy az ismerkedési fázisban a farokméret legyen a téma. Szerintem csak kitalálod az egészet.
2023. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem találja ki, tényleg vannak ilyen csajok. Állj tovább.
2023. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem az első randinál tartunk és látásból ismerjük már egymást korábbról. De még nem feküdtünk le. És így nem mondta ki konkrétan ezt, hanem ilyen finoman utalt rá, de nehéz így most körbeírni a szituációt. Inkább valahogy úgy adta elő, hogy milyen rossz volt az exével a kapcsolata, de "voltak azért naaagy előnyei is..." vagy valami ilyesmi volt.
2023. jún. 6. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Valóban vannak ilyenek.

Volt is egyhez szerencsém. Csak mosolyogtam rajta.

3 hét elteltével Ő nem mosolygott.😁

2023. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Akkor valószínű a nagy farkat szereti. A baráti társaságban volt olyan csaj, aki megmondta a fiúknak, hogy szeretné megnézni a farkukat, amelyik fiúét kicsinek tartotta azzal nem szexelt.

Nekem volt egy olyan sztorim, hogy egy csaj, amikor kettesben voltunk, elmondta, már javában nem szűz, de még soha nem szopott, de azt is szeretne egyszer, hát azt gondoltam, ezt azért mondja, mert most szopni akar, hát nem azért mondta, nem szopott.

2023. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet , de egy próbát megér rámoccanni , ötletesen megrakod azzal ami van kiderül elég e neki vagy túl tág stb .
2023. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem elég átlagos, 14 centis a szerszám, de azért nem adtam fel, nyomulok tovább :D
2023. jún. 7. 15:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy patronos lesz a csaj. Aki a nagyot szereti az biztos hogy bécsi kapu méretű.

Azt hittem nekem nagy, a 18-19 cm rel. Amikor először ujjaztam a 4 ujjam lazán becsusszant. Dugás közben nem is éreztem semmit, mintha be se dugtam volna csak mellette kalimpàlnék. Szerintem ő se sokat érzett.

2023. jún. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!