Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet e meleg, és bejövök e neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e meleg, és bejövök e neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, reggel rendszeresen szoktunk szemezni a villamosmegállóban,illetve a buszmegállóban is, mivel egy helyen szoktunk átszállni. Itt a szemezést úgy kell érteni, hogy néha rápillantok, de próbálom nem zavaróan nézni. Nagyon helyes, vékony, fiatal srác. Néha vissza szokott nézni, de eddig nem sok dolog történt, egyszer úgy tettem mintha kifogyott volna a gyújtóm és kértem tőle tüzet, csak hogy hallhassam, megismerhessem a hangját. Mit javasonlátok, hogyan tesztelhetném? Értelmes válaszokat előre is köszönöm.

2017. dec. 8. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Mond meg neki, hogy figyelj cicukám, vonuljunk félre és lepippantalak! Ha elmegy veled akkor homi, ha nem max jól szájbaver! :D
2017. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk hogy meleg-e, vagy honnan tudjuk hogy vonzódik-e hozzád?

Kezdeményezz beszélgetést valahogy.

Ismerkedjetek össze, és majd idővel térj rá olyan témákra amikre csak őszintén tud válaszolni, vagy hazugsággal.

Nagyon jól fogja tudni hogy mi a helyzet, úgyhogy ha szimpatikus vagy neki, őszinte lesz. Innentől már csak reménykedhetsz hogy meleg legyen.

2017. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tl😍🤣😢😘😆😘😊 szeeintem a szemezés a vágyak jele, minél tovább nézed annál jobban bejön. Akkora egy kujon vagy. Ez nem elég. Nekem 2 perc és elég. Nekem ez második menet.
2017. dec. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!