Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bejövök az egyik meleg vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök az egyik meleg vagy biszex havernak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem mondta, nem csinál semmit, stb. Egyszerűen megtudtam a legjobb barátnőjétől. Gondoltam, hogy hagyom, hogy kielégítsen, mert azt mondják a fiúk jobbak. Azonban bennem van a para, hogy mi van ha élvezem? Mi van ha elmondja másnak? Mi van ha nem áll fel? Ilyenek. Tudom heteróként nem jut az embernek ilyesmi az eszébe, de sokat hallottam, hogy a fiúk jobbak. Legalább tutira tudnám, hogy ha nem áll fel, hogy heteró vagyok. Vagy nem tudom. Ti hogy látjátok? Mit kéne tenni?
2015. okt. 16. 15:38
 1/10 SoulEater7797 ***** válasza:
74%
Ha téged ez izgalomba hoz, és heteronak mondod magad, akkor ott valahol gond van.
2015. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, mit veszíthetsz? És ha élvezni fogod akkor mi van? Több szexpartner közül válogathatsz utána ;)
2015. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
valszeg élvezni fogod, mert olyan fizikai ingerek érik a farkad ami felizgat. szerintem ha ezen gondolkozol már elfelejtheted, hogy teljesen hetero vagy, akkor szóba se jöhetne, hogy ezt te akarod. egyébként meg, szerintem ne használd ki. oké, hogy tetszel neki de ez a melegeknél/biszexeknél nem csak azt jeleneti, hogy ha csettintesz ő megy és kielégít.
2015. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? én is kipróbálnám, de nem haverral..
2015. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
24 vok. A para az, hogy félek a haver mit csinál utána. Nem akarja-e még, stb. Lehet azt kéne h egy idegennel? Na de akkor meg hol keressek rá srácot? Mert a képem nem fogom felrakni társkeresőre, stb. Meg olyan kéne akinek ok, hogy lehet nemet mondok közbe...
2015. okt. 16. 19:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell felrakni egyből képet, ráérsz később is küldeni privátban...de tuti van hajlamod, ha benne lennél
2015. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom milyen a kapcsolatotok meg a társaság. Úgy tűnik, azon nem parázol, hogy kiderül, és ez jó.


Azt gondolnám, próbáld megbeszélni vele a dolgot, modd el, hogy ez tényleg csak próba. Miért sértődne meg?

Ha valóban komolyan beléd zúgott... talán azt már észrevetted volna. Az őszinteség segít.

Melegeknél sokszor van ám alkalmi szex, ami mögött csak haveri (vagy sokszor sajnos semmilyen) érzelmek vannak - erről ugye sok pasi álmodik, de lányokat nehéz rávenni, srácot azonban lehet találni. Persze állítólag van olyan meleg srác, aki csak a szerelmével... (?)


Nem tudom milyen heteróként, de én rengeteg időt elvesztegetem az életemből, mert "csakazértisheteróvagyok" és későn jöttem rá miről maradtam le... szóval ha van lehetőség és nem használod ki a másikat, akkor nyugodtan próbálkozzál.

2015. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szemétség lenne kihasználni a helyzetet, csak azért, mert te kíváncsi vagy, milyen fiúval. Gondolj bele, neked hogy esne, ha fülig szerelmes lennél egy csajba, aki mondjuk engedné, hogy kinyald, aztán úgy döntene, hogy ez neki mégsem tetszik, és nem engedné többet. Te meg többet is akarnál vele csinálni (mind szexuális értelemben, mind romantikus értelemben), de ne sem járna veled, se nem szexelne veled, azt mondaná, legyetek csak barátok. Na ez épp ilyen helyzet, csak a másik oldalról.
2015. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor lenne szemétség ha előre nem mondanám el a feltételeket, de szerintem nem vele fogom kipróbálni, mert tuti pletykálna...
2015. okt. 17. 11:13
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én benne vagyok kép nélkül is! Szívesen kielégítelek!
2015. okt. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!