Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért állítja szinte minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítja szinte minden biszex férfi, hogy csak "kicsit" biszex?

Figyelt kérdés

Gondolok itt azokra, akik "én csak lánnyal tudok elképzelni kapcsolatot" meg, "99°% hetero vagyok, de néha jó fiúval", ilyeneket mondanak, uncsi sablonszövegek és már nagyon lejárt szerintem.

Én meleg vagyok, de sokszor voltam bi fiúval, nyaltak faltak.

Nem úgy néz ki és nagyon nem úgy néz ki, mintha érzelemmentesek lennének irántam.

Csak nekem tűnik úgy, hogy ezek a férfiak, vagy látens melegek, vagy nagyon szégyellik és nem mernék felvállalni, azért állítanak ilyeneket? Mert a bi férfiak 90% ilyen, ezt állítja magáról, ez csak nekem furcsa?



2015. okt. 15. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, de én tényleg csak "kicsit" vagyok biszex.


1. Az utcán csak a nőket nézem meg. A férfiakat soha.

2. Csak a nőkbe tudok szerelmes lenni.

3. Csak a nőkkel tudok tartós kapcsolatot, házasságot, családalapítást elképzelni.

4. Ha egy férfi seggébe lövellem az ondóm, abból nem igazán lesz gyerek. Ellenben ha egy nő puncijába, abból lehet.

5. Férfiakkal szinte csak akkor vagyok, ha a nők éppen hosszabb távon (pár hónap) nem jönnek össze számomra.


A férfiak kb arra vannak, hogyha tartósan nincs nő az életemben, akkor a spermával teli heréim feszültségét belvezethessem egy férfi szájába vagy seggébe.

Most van barátnőm kb. másfél éve és egyáltalán nem gondolok férfiakra. Biszex vagyok? Tuti, hiszen régen kúrtam férfiakat.


Bocs, de csak mert téged is erotikusan, szenvedélyesen kefélnélek meg amikor épp nincs nő az életemben, örömmel élveznék a seggedbe, szádba, attól még a biszex skálán inkább húzok a heteró felé, mint a meleg felé. Csak egyszerűen a férfiak is jók arra a szememben, hogy szexuálisan kielégítsem magam. Miért nem fogadod el, hogy a biszexnek bizony jó néhány kategóriája van?

2015. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

de nem mondta, hogy mindenki ilyen,

de az elég fura, hogy rengeteg, de rengeteg a biszex, de ők igazából 99%ban heterok, de azért csorog a nyáluk a farkamra...


Am ha én bele élvezek 1 punciba meleg létemre, abból is lehet gyerek!;)

2015. okt. 15. 17:50
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem mondom hogy neked nem lehet gyereked biológiailag, de hogy mekkora a vágyad egy nőt szeretni, családot alapítani és teherbe ejteni őt melegként, azt már megkérdőjelezem :)


Én pedig csak a saját magam példáját tudtam leírni. Mondom, nem vallom magam heterónak, hiszen szívesen megkefélek egy férfit. De ettől függetlenül a biszex skálán nagyon-nagyon inkább a heteró irányba húzok, mint a meleg irányba. Ahol az 1 a homo és 10 a heteró, ott kb 7-8-as vagyok.

2015. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Biszex pasi vagyok!

1, az utcán én inkább a férfiakat nézem meg. ha látok egy hetero párt, a férfit fürkészem előbb, és utána esetleg a csajt is.


2,nem csak nőbe tudok szerelmes lenni, voltam már pasiba is


3, férfival is simán el tudok képzelni tartós kapcsolatot.

2015. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Mert így könnyebb a lelküknek.

Se ez még a jobbik fajta.

A "kíváncsi hetero" sokkal durvább!

Főleg mikor a gerincvelőt is kiszívják az emberből annyira lelkesen buknak rá.

2015. okt. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem akarnak kapcsolatot stb és így szólnak előre, hogy ne éld bele magad. Szerintem! Én még nem voltam sráccal, mert nem rég jöttem rá. Én is csak kicsit biszex vagyok :P Legalábbis én nem akarok smárolni pl, nem akarok semmit csak szexet és ha bejön akkor majd meglátom.
2015. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

# 5

JA ne is mond, itt is találkozok 1 csomó ilyennel:DD

De ha nem akarsz kapcsolatot valakivel, még vonzódhatsz hozzá érzelmileg!

2015. okt. 16. 16:10
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
én 25 éves vagyok és kb 22 éves koromig csak barátnőim voltak, egyáltalán nem gondoltam férfiakra. csak nőket nézek meg az utcán, bulikban, akárhol.. férfiakat nem szoktam "úgy" megnézni. viszont mégis megtörtént, hogy megkívántam egyik haveromat, aztán valahogy asszem belé is szerettem és azóta is érzek valamit iránta. viszont sohasoha más férfi nem mozgatott meg se érzelmileg se fizikailag. szóval igen, kicsit mondom magam biszexnek.
2015. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ftf1983 ***** válasza:
96%
Sok féle biszex van. Van olyan, akinek a pasik tényleg csak szexre kellenek. De persze vannak olyanok, akik inkább a pasik felé húznak, de maguk megnyugtatására azt mondják, hogy csak nagyon kicsit érdeklik őket a pasik. Van az is, aki full meleg, de biszexnek mondja magát, de már arra sem emlékszik mikor volt utoljára nővel.
2015. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Mert ez az igazság.

mondjuk én eltudok képzelni tartósabb kapcsolatot ffi-val,de semmiképp nem akarnék vele élettársi kapcsolatot. Családot pedig végképp nem.

aztán pasikat nem igazán nézekmeg.

szerelmes sem voltam,még férfibe.

a perverzebb sex csak nőkkel megy.

elég érdekes volna partner váltáskor elmondani,hogy most épp csajokra gerjedek,aztán pasikra...

az hogy valakivel sexelek nem jelenti,hogy szeretem is azt a valakit.


ja a legfontosabb,azért vagyok pasival mert tőlle olyat is kapok amit nő nem tud

megadni,vagy nem is akar...

2015. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!