Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért állítja szinte minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítja szinte minden biszex férfi, hogy csak "kicsit" biszex?

Figyelt kérdés

Gondolok itt azokra, akik "én csak lánnyal tudok elképzelni kapcsolatot" meg, "99°% hetero vagyok, de néha jó fiúval", ilyeneket mondanak, uncsi sablonszövegek és már nagyon lejárt szerintem.

Én meleg vagyok, de sokszor voltam bi fiúval, nyaltak faltak.

Nem úgy néz ki és nagyon nem úgy néz ki, mintha érzelemmentesek lennének irántam.

Csak nekem tűnik úgy, hogy ezek a férfiak, vagy látens melegek, vagy nagyon szégyellik és nem mernék felvállalni, azért állítanak ilyeneket? Mert a bi férfiak 90% ilyen, ezt állítja magáról, ez csak nekem furcsa?



2015. okt. 15. 17:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
95%
mert azt hiszik egyesek,hogy a boseges magyar szohasznalat lehetosg a magyarazkodasra
2015. okt. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!