Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek, gáz ha olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, gáz ha olyan srácot keresek HAVERNAK aki meleg, de jól néz ki? Tehát az én idealomnak felel meg?

Figyelt kérdés
Abbol meg lehet barátság, haver nem?? Csak mert nekem bejön...vagy legalabb jol nez ki
2015. szept. 5. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

akkor nem havernak kell neked...

Az én barátaim egyik sem az ideálom... mert heteró vagyok... de van lány barátom is és ők sem mind a zsánereim :) A kettöt bontsd külön

2015. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De olyan meleg fiútól meg hányok aki nem jön be...
2015. szept. 5. 22:58
 3/13 anonim ***** válasza:
miért írod ki nagybetűvel a haver szót?
2015. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert kihangsúlyoztam!!
2015. szept. 5. 23:01
 5/13 anonim ***** válasza:

hát akkor hívd be őket ;)

vagy haverkodj heterókkal

2015. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
minek kihangsúlyozni? az emberek tudnak olvasni
2015. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mert fontos, h csak havernak keresi, mint pl. a dolgozat feladtban alá szoktál húzni, h a helyes választ húzd alá pl. és mégis akad, aki bekarikázza pl...

na mind1.

kérdésre válaszolva: nem, nem gáz. de kíváncsi vagyok, h fogsz ilyet találni... a homoszexuálisak ált. nem szokták ezt reklámozni magukról.. meg aztán nekem pl. nem ez a kritérium, hanem h vki rendes legyen, jóindulatú, lehessen vele beszélgetni... de ha neked ez, engem nem zavar ;)

2015. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
lehet
2015. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
talán
2015. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nemigen értem, oké h havernak keresed, de ha bejön akkor úgyis akarsz tőle többet is majd mint egy sima "havertól" akkor az meg már nem csak "haver " lesz. Amúgymeg megértelek valamilyen szinten én sem szeretek olyannokkal lenni akik nem jönnek be, így hát nincs is senki az életemben kb. 1éves apcsolatom véget ért, azóta meg egyedül vergődök a semmiben.
2015. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!