Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal meleg fiuk, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal meleg fiuk, nektek mennyire jön be Ronan Parke? 10/10-es skálán?


2015. szept. 5. 06:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek az ilyen világos hajú kisfiús srácok, de ő nem, inkább úgy tekintek rá mint zenei előadóra.
2015. szept. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

n/a


Még nincs kifejlődve. Ha rovar lenne, akkor még a petében tartózkodna.

2015. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
helyes kissrác, de passzív vagyok úgyhogy nekem a férfiasabb pasik az eseteim
2015. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Köztudott, hogy a bzik elmezavarosak, de azért leglább annyival legyél tisztában, hogy mit írtál...
2015. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom szegény Ronant, hogy ilyen miatt vesztette el a Britain's Got Talentet is... Mert ugye a zsűri egyik tagja meleg volt.. és "elvileg megvesztegette Ronan, hogy jutassa tovább" .. Na mindegy.. De nem így volt.. Aki meg nem tud semmit erről az ne is szóljon bele.
2015. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Elme zavarodottak? Elme zavarodott lennék azért mert meleg vagyok? Vagy bárki más meleg? Miért is? Szerintem te vagy elme zavarodott ha úgy adsz véleményt egy társadalmi kisebbségről, hogy közben semmit nem tudsz róluk.. :D

egyébként pedig helyes srác :)

2015. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Helyes srác és nagyon jól énekel :)
2015. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os. mégis hogy vesztegette volna meg? 12 éves volt
2015. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Helyes és jól énekel. A homofóbnak meg üzenném, hogy nem vagyunk elme zavarodottak. Szerintem azok az elme zavarodottak akik szitkozódnak ha meglátnak egyet. A melegek nem tehetnek róla, hogy azok lettek. Csoda hogy nem mentek oda egy alzheimer kóroshoz és kiabáljátok le. Szégyen és gyalázat.


18/F/Passzív

2015. szept. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!