Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek, gáz ha olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, gáz ha olyan srácot keresek HAVERNAK aki meleg, de jól néz ki? Tehát az én idealomnak felel meg?

Figyelt kérdés
Abbol meg lehet barátság, haver nem?? Csak mert nekem bejön...vagy legalabb jol nez ki
2015. szept. 5. 22:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóval értek egyet. Ha olyat keresel aki az ideálod akkor valószínűleg ha nem is mindjárt de egy idő után vonzódni fogsz hozzá és akkor annyi a barátságnak.


18/F/Passzív

2015. szept. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Olyan barátokat keresel, amilyet akarsz. Én is szép embereket szeretek magam körül tudni akár fiú akár lány.. mondjuk nem ez mozgatja a barátságaimat, de tény, hogy sokat adok a saját megjelenésemre, és másról is sokat elárul.. szóval akaratlanul is megbélyegez valakit a külcsín vagy éppen a parfüm illata..


Egyébként ha ezzel a kérdéssel srácok jelentkezését várod, akkor érdemes lett volna leírnod az ideálod, mert nincs két egyforma ideál. Ez csak egy jó tanács.


18/f

2015. szept. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Milyen az ideálod?
2015. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!