Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennétek az első barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek az első barátnője egy 25 éves srácnak?

Figyelt kérdés
Válaszodat légyszíves indokold meg, köszi!
2023. jún. 16. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Régebben azt mondtam volna hogy semmiképp, én nem tanítgatok senkit. De rájöttem hogy a kattos exeknek, cink múltnak semmi előnye, minden páromnál (csak kettő volt mondjuk) eljutottam arra a szintre hogy basszus inkább ne lett volna senkid mint ilyenek. Így egyáltalán nem gondolom hátránynak. Aztán majd eldőlne ez élesben hogy szimpatikus e eléggé az illető, de ez nem hátrány, max ha megszólalni sem mer vagy ilyesmi

21/N

2023. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem, mert idősebb vagyok mint te és van már párom.
2023. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem mert nekem nem olyan kell akit még nekem kéne "megcsinálni" is.
2023. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Pfff, kérdező, szerinted ez bárki számára vonzó lehetőség lenne? :/
2023. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 25 éves lennék, nem lenne ezzel bajom.
2023. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Igen, imádom a szűz fiúkat.

22N

2023. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Lennék. Nem annyira számít az év. Amikor 18 voltam egy 27 êvesnek lettem az élettársa. Ami nem követendő példa, csak mondom, hogy engem annak idején nem az életkor érdekelt.
2023. jún. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Defektes. Verje csak a kis f.át tovább ahogyan az elmúlt 1x évben tette...
2023. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!