Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abban azért egyetértünk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban azért egyetértünk, hogy a kinézet számít?

Figyelt kérdés

Tinderről tegnap felmentem egy nőhöz, kb 6-7 üzenet után. (nem az első ilyen eset az életemben)


Én 34 vagyok, 173 cm 65 kg, de nem az a szikár fajta testű, hanem a soványdagi, valamint a fejem is elég gyerekes.


Egy 44 éves, erősen túlsúlyos nőről volt szó, de értelmiséginek látszott, és mert "nagy p*csát döngetni" szerintem nem rossz dolog, ezért felmentem.


Ha csak egy simán csúnya kövér nő lett volna, akkor nem vállalom be, mert még az eszmecsere mentén sem lehet közeledni.


Engem intelligensnek tartanak a nők, akiknek tetszem. Akiknek tetszem. Tehát egy 20 éves feszes akármilyen lány szemében egy ostoba hülyegyerek vagyok, mert nekik nem tetszem. Nyilván sokszor ezek a lányok elmennek ténylegesen buta, de cserébe magas és nagy farkú csávókkal, mert ugye azokra más mérce vonatkozik.


Na szóval én mindig ilyen esetlegességi alapon kellett nőzzek, nem mondom, hogy nem volt szerencsém, de a tendencia sosem az volt, hogy a 20-on éves csinos lányoknak kelljek. Vagy a 30-as csinos nőknek, vagy a 40-es csinos nőknek. Pedig hát van sok fiú, akik pusztán a kinézetük miatt arra vannak predesztinálva, hogy ilyen nőknek kellenek mindig minden körülmények között. Egyszerűen nincs nekik az a szint, ami alá süllyednének, és ne lenne csinos nőjük.


Nem kell megmagyarázni hogy személyiség igy meg úgy, ezek a fiúk akkor is kellenek szép nőknek, amikor depressziósak, szoronganak, céltalanok az életben, isznak, drogoznak, és sokszor még buták is lehetnek.


Na mindegy szóval, nekem sajnos csak egy 44 éves túlsúlyos nővel volt lehetőségem dugni, nyilván aznap este tinderről sok nő találkozott pasikkal pesten, és nyilván szép nők is dugtak, az más kérdés, hogy nem velem. A szép alatt meg itt azt kell érteni, hogy nőiesen néz ki. Nekem már az átlagos is nagy szám lenne.


Az intelligenciám tekintetében meg csak annyit, hogy a nő lakásában minden szobában volt legalább 1 menóra vagy más izraelita kegytárgy, tehát nem egy pénztáros nő mondta, hogy intelligens vagyok, hanem egy több generációs vállalkozást pörgető zsidó nő.


Bár én jobban örülnék, ha egy 44 éves feszes pénztárosnőnek kellettem volna, nem kevés van belőlük. De ugye azok magas, jó kiállású palikat hivnak fel magukhoz.


Az egészben az a megdöbbentő, hogy testi adottságaim miatt ennyire csúnya nőkkel vagyok egy polcra téve. Nem tudom milyen fizikum kellene, hogy legalább normál testűm nőknek kelljek konzisztens alapon végre ebben az életben. Abból elegem van, hogy messze 100% felett kell teljesítsek a kommunikációmmal, hogy nőies nőknél legalább azt elérjem, hogy "egye fene, nem egy adonisz, de bevállalom" ... nekem ez túl fárasztó és nem fenntartható dolog, mert a jópasiknak sokszor kritikán aluli teljesítmény mellett is szebb nők vannak, mint nekem csúcsteljesítmény mellett SEM.


Meggyőződésem, hogy a jobb kinézet szebb nőkhöz juttatja az embert, és hogy a belépőszint a nőkhöz meglepően magasan van.


2023. aug. 6. 12:46
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Te se ebbe a világba élsz....
2023. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

nem gyalazkodni kell hanem bizonyitekokat felmutatni


ja de az nem megy

2023. aug. 6. 15:38
 43/49 anonim ***** válasza:
Menj emberek közé és nyisd ki a szemed. Újabb hülye.
2023. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

hat ne tudd meg mennyit jartam el szorakozohelyekre


nem otthon ultem es nem a sarokban kuporogva talaltam ki ezeket unalmamban

2023. aug. 6. 16:03
 45/49 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon úgy néz ki.
2023. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Az intelligencia és te kispajti, 2 különböző fogalom. Te egy végtelenül sekélyes, ostoba csíra vagy, aki 45 évesen fog ráébredni, mennyire tévútra került az élete a tindervilág miatt.
2023. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

46


ÉS? volt csajom 39 évesen jött össze a top tier csávókával egy pénzes orvossal, addig mindenféle lókötő szépfiúval volt együtt, ja meg velem, akivel "jó együtt lenni"...csak épp nem annyira izgalmas mint a vadorzó munkanélküli drogosokkal akik meg is verték.

2023. aug. 6. 19:03
 48/49 A kérdező kommentje:

46


kispajtizhatsz, a te általad intelligenciának titulált törzsi ungabunga rituálék ismerete meg a logikai képességek nem ugyanazok


engem elismernek világszinten szakmailag, nyilvánvalóan rád ez nem igaz, és azért szeretnéd úgy becsomagolni, hogy én nem vagyok intelligens, NA DE TE


mondjuk azért vicces lenne hogy ha magas lennék akkor abba hogyan kötnél bele....nyilván abba nehéz, mint ahogy a nagy izmokba is

2023. aug. 6. 19:06
 49/49 anonim ***** válasza:
Na bammeg...te az Ogre vagy 🤣🤣🤣
2023. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!