Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abban azért egyetértünk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban azért egyetértünk, hogy a kinézet számít?

Figyelt kérdés

Tinderről tegnap felmentem egy nőhöz, kb 6-7 üzenet után. (nem az első ilyen eset az életemben)


Én 34 vagyok, 173 cm 65 kg, de nem az a szikár fajta testű, hanem a soványdagi, valamint a fejem is elég gyerekes.


Egy 44 éves, erősen túlsúlyos nőről volt szó, de értelmiséginek látszott, és mert "nagy p*csát döngetni" szerintem nem rossz dolog, ezért felmentem.


Ha csak egy simán csúnya kövér nő lett volna, akkor nem vállalom be, mert még az eszmecsere mentén sem lehet közeledni.


Engem intelligensnek tartanak a nők, akiknek tetszem. Akiknek tetszem. Tehát egy 20 éves feszes akármilyen lány szemében egy ostoba hülyegyerek vagyok, mert nekik nem tetszem. Nyilván sokszor ezek a lányok elmennek ténylegesen buta, de cserébe magas és nagy farkú csávókkal, mert ugye azokra más mérce vonatkozik.


Na szóval én mindig ilyen esetlegességi alapon kellett nőzzek, nem mondom, hogy nem volt szerencsém, de a tendencia sosem az volt, hogy a 20-on éves csinos lányoknak kelljek. Vagy a 30-as csinos nőknek, vagy a 40-es csinos nőknek. Pedig hát van sok fiú, akik pusztán a kinézetük miatt arra vannak predesztinálva, hogy ilyen nőknek kellenek mindig minden körülmények között. Egyszerűen nincs nekik az a szint, ami alá süllyednének, és ne lenne csinos nőjük.


Nem kell megmagyarázni hogy személyiség igy meg úgy, ezek a fiúk akkor is kellenek szép nőknek, amikor depressziósak, szoronganak, céltalanok az életben, isznak, drogoznak, és sokszor még buták is lehetnek.


Na mindegy szóval, nekem sajnos csak egy 44 éves túlsúlyos nővel volt lehetőségem dugni, nyilván aznap este tinderről sok nő találkozott pasikkal pesten, és nyilván szép nők is dugtak, az más kérdés, hogy nem velem. A szép alatt meg itt azt kell érteni, hogy nőiesen néz ki. Nekem már az átlagos is nagy szám lenne.


Az intelligenciám tekintetében meg csak annyit, hogy a nő lakásában minden szobában volt legalább 1 menóra vagy más izraelita kegytárgy, tehát nem egy pénztáros nő mondta, hogy intelligens vagyok, hanem egy több generációs vállalkozást pörgető zsidó nő.


Bár én jobban örülnék, ha egy 44 éves feszes pénztárosnőnek kellettem volna, nem kevés van belőlük. De ugye azok magas, jó kiállású palikat hivnak fel magukhoz.


Az egészben az a megdöbbentő, hogy testi adottságaim miatt ennyire csúnya nőkkel vagyok egy polcra téve. Nem tudom milyen fizikum kellene, hogy legalább normál testűm nőknek kelljek konzisztens alapon végre ebben az életben. Abból elegem van, hogy messze 100% felett kell teljesítsek a kommunikációmmal, hogy nőies nőknél legalább azt elérjem, hogy "egye fene, nem egy adonisz, de bevállalom" ... nekem ez túl fárasztó és nem fenntartható dolog, mert a jópasiknak sokszor kritikán aluli teljesítmény mellett is szebb nők vannak, mint nekem csúcsteljesítmény mellett SEM.


Meggyőződésem, hogy a jobb kinézet szebb nőkhöz juttatja az embert, és hogy a belépőszint a nőkhöz meglepően magasan van.


2023. aug. 6. 12:46
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

9


ja és folytatom


jól dugok, és "jó a farkam" és ezt meg is mondják a nők. A kommunikációm nem nagyon jó, már ha azt nézzük, hogy tőlem érzelmes kommunikációval várják áthidalni hogy nem vagyok egy nagy KAN, mert ugye akkor sok minden el van nézve.


Aki elnézi nekem hogy nem tudom pörgetni a csajozós szöveget, akkor az jól járhat. De a nők inkább elmennek jó pasikkal / jól szövegelő pasikkal, aztán az már másodlagos, ha csalódást okoz a teljesítményét illetően.

2023. aug. 6. 13:37
 12/49 A kérdező kommentje:

9


ja és tovább folytatom


adod itt a nagy jaszkarit, hogy te mennyire érzelemgazdag emberséges ember vagy, de azért fullba nyomod ezt a felsőbbrendűségi gyalázkodós GYÖKÉR vonalat, ami őszintén szólva a legrühellnivalóbb ember kategória ami csak létezik.

2023. aug. 6. 13:38
 13/49 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Te magad írtad, hogy ez a csúcsteljesítményed.
2023. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

voltam már "jó" nőkkel, csúcsteljesítmény, szerencse, csillagállások, stb árán.


kapcsolatban is voltam már "szép" nővel.


a probléma csak az, hogy a jó paliknak sokkal jobb nők esnek be akkor is ha két lábon járó csődtömegek az életben

2023. aug. 6. 13:44
 15/49 anonim ***** válasza:
80%

Vigyáznék ezzel a csődtömegezéssel, mert abban a ligában, ahová vágyakozol, te nem rúgsz éppen labdába. Bárhová is helyezed magad hozzájuk képest, egyszerűen jobbak nálad abban, ahová törekszel. Azt értem, hogy könnyebb ezt a nőkre kenni, de elég rövidlátó, mert ezek ugyanazok a nők, akikhez nem férsz hozzá és akik miatt a kérdést feltetted.

Két lehetőség van: vagy te nem érdemled meg őket, vagy ők téged.

Nekem igazán mindegy, a lényeg, hogy a világ most éppen egyensúlyban van.

2023. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

15


ez természetesen igy van, én sem szoktam sajnálni a megélhetési gondokkal küszködő, hétvégén is 12 órázó emberkéket,


mondjuk nekem nem csak az intelligenciám miatt van jó megélhetésem, mert sajnos még azon is dolgozni kellett, hogy eljussak oda ahol most vagyok.


de azért vicces látni hogy emberek képesek rámolvasni hogy nekem könnyü, mert anyámék befizettek az egyetemre, miközben állami képzésben voltam, ösztöndíjból éltem, és még annyira okos sem voltam, hogy pár óra tanulással átmenjek a vizsgákon (BME-ről beszélünk)


De azért vicces, hogy az élet más területén, ahová nem elég a sokat sztárolt érzelmi világ, amit az emberek iskola mellé járás közben megtanulnak 16 éves korukra, szóval vannak területek ahol fordul a kocka.


Persze ha én gyalázom be ezeket a "lúzereket" akik hónapról hónapra tengődnek, akkor megintcsak én vagyok a gyökér


az ilyen 15-ös féle erkölcsi csősz típusú emberek meg csak simán egy szájbataposást érdemelnek meg az én nézőpontomból, mert egyáltalán nem jófejek, és végtelenségig irritálóak már a jelenlétükkel is.

2023. aug. 6. 13:58
 17/49 anonim ***** válasza:
58%

Nem értek egyet.


A csajozás művészet, és ahhoz hogy valaki alkosson ebben a műfajban nem külsődlegességek kellenek.

Egy művész sem azért alkot egy csodálatos képet, mert a legdrágább felszerelés van nála, hanem azért, mert tudja, hogy mik azok az ecsetvonások amiket húzni kell a vásznon.

Ugyanígy az ismerkedés művészével sem azért állnak le a csajok, mert ő Brad Pitt, hanem azért, mert a szívük vásznán olyan vonásokat húz, ami egyedi, és ez lángra lobbantja az érzéseiket.

2023. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

bocsi de én mérnök vagyok nem művész és szerintem aki rá van állva a csajozásra az sem az átlag nőket hajtja, de nekem jók lennének azok is.


de sajnos még úgy is kevés vagyok az átlagos nőkhöz, hogy amúgy mindent összevetve a társadalomban átlag feletti vagyok

2023. aug. 6. 14:24
 19/49 anonim ***** válasza:

Még valami: a Tinderről nincs véleményem. Soha nem ismerkedtem ott, és nem ez a jövőben is így lesz. Szóval nem tudom, hogy ott mi folyik.


#17 voltam.

2023. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

19


ugyanaz mint minden más randis oldalon vagy a valóságban


mindenütt a vonzó palik pörögnek a piacon


ha elmész egy buliba akkor ott is a jó palik mennek

2023. aug. 6. 14:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!