Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom gyerekes, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyerekes, vagy én vagyok vele túl türelmetlen?

Figyelt kérdés

Volt már korábban neki is párkapcsolata, de vele nem költöztek össze, hétvégente egymás szüleinél voltak. Én vagyok az első, akivel összeköltözött, külön albérletben lakunk a szülőktől.

Többször megkapta már tőlem, hogy gyerekes és nem önálló, ami rosszul esett neki.


Pl.:

- megbeszéltük, hogy nem főzünk, hanem rendelünk pizzát. Én később értem haza, ő nem rendelt, mert engem várt, mire már én rendeltem volna, addigra bezártak. Erre ő azt mondja, hogy csak figyelmes akart lenni, de ez gyerekes volt tőle, főleg úgy, hogy tudja, miket szeretek, nagyjából azt, amit ő.

- Sötét barna haja van és barna szeme. Kitalálta, hogy szőke akar lenni, meg is nézte filterrel és jól áll neki. Erre mindenkit körbe kérdezget, mindenkinek kikéri a véleményét, és mert valaki azt mondta, hogy nem állna jól neki (7 emberből 1), ezért nem tudja, és inkább nem festeti be.

- Nagyon ragaszkodik az anyjához, kb mint egy kisgyerek. És gügyög a telefonba, hogy anyuci, mamszi, stb.

- mindketten edzők vagyunk, egy suliba jártunk. Már az elején mondta, hogy nem ez az ő világa, mert nincs olyan határozott kiállása, amilyet ez a szakma megkövetelne. Ennek ellenére edzőként dolgozik, és ugyanúgy mindenkit körbe kérdezhet, hogy váltson-e. Aztán még őrlődik rajta, hogy váltson-e, pedig az elejétől kezdve nem érezte magát ebben a szerepben.


Állandóan másokra vár, mindent én mutassak meg neki.


2023. júl. 12. 18:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
42%

-Te is megrendelheted volna a pizzát, de muszáj a másikat csesztetni.

- Barnából szőkét csinálni igenis nagy dolog, nem annyi, hogy veszel egy doboz festéket, még szép, hogy kikérte azok véleményét, akikére ad. Amúgy ahhoz meg semmi közöd, hogy kivel miről beszélget

- És akkor mi van, ha szereti az anyját? Ha felnőtt lenne, utálná vagy mi?


Te az a mindenbe belepofázó, idegesítő majom vagy, akinek azért kell nő, hogy legyen kit alázni, mert ettől érzed magad férfinak. Aztán majd csodálkozol, hogy mindenki elhagy.

2023. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én ezt a rendelés dolgot egyáltalán nem értem :D Miért nem beszéltétek meg pontosan, hogy ki rendel, és mikor? :D Ennyi. Ebben nincs semmi gyerekesség.


Mivel még suliba jártok, gondolom a húszas éveitek elején lehettek. Szerintem nem olyan borzalmas, amit leírtál, és ha valakit szeretsz, a hibáival együtt fogadod el, nem pontokba szedsz ilyen baromi apróságokat.


Én nem hiszem, hogy nagyon sokat változna ő azért, mert kritizálod, beszólogatsz neki, hogy gyerekes. Maximum megbánton, rossz érzéseket ébresztesz benne. Ha szereted őt, támogatod, bíztatod, megerősíted a döntéseiben, ezzel lehet egészségesen hatni valakire. Nem cseszegeted, hogy gyerekes... Gondold át, hogy van e benned effort ehhez, hogy támogasd, vagy hagyd békén.

2023. júl. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!