Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom gyerekes, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyerekes, vagy én vagyok vele túl türelmetlen?

Figyelt kérdés

Volt már korábban neki is párkapcsolata, de vele nem költöztek össze, hétvégente egymás szüleinél voltak. Én vagyok az első, akivel összeköltözött, külön albérletben lakunk a szülőktől.

Többször megkapta már tőlem, hogy gyerekes és nem önálló, ami rosszul esett neki.


Pl.:

- megbeszéltük, hogy nem főzünk, hanem rendelünk pizzát. Én később értem haza, ő nem rendelt, mert engem várt, mire már én rendeltem volna, addigra bezártak. Erre ő azt mondja, hogy csak figyelmes akart lenni, de ez gyerekes volt tőle, főleg úgy, hogy tudja, miket szeretek, nagyjából azt, amit ő.

- Sötét barna haja van és barna szeme. Kitalálta, hogy szőke akar lenni, meg is nézte filterrel és jól áll neki. Erre mindenkit körbe kérdezget, mindenkinek kikéri a véleményét, és mert valaki azt mondta, hogy nem állna jól neki (7 emberből 1), ezért nem tudja, és inkább nem festeti be.

- Nagyon ragaszkodik az anyjához, kb mint egy kisgyerek. És gügyög a telefonba, hogy anyuci, mamszi, stb.

- mindketten edzők vagyunk, egy suliba jártunk. Már az elején mondta, hogy nem ez az ő világa, mert nincs olyan határozott kiállása, amilyet ez a szakma megkövetelne. Ennek ellenére edzőként dolgozik, és ugyanúgy mindenkit körbe kérdezhet, hogy váltson-e. Aztán még őrlődik rajta, hogy váltson-e, pedig az elejétől kezdve nem érezte magát ebben a szerepben.


Állandóan másokra vár, mindent én mutassak meg neki.


2023. júl. 12. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Ez egy hülyegyerek.


Hagyd el.

2023. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan mi volt az, ami annyira megfogott benne, hogy párkapcsolatot kezdj vele, kérdező?
2023. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Némi túlzás-szagot érzek...

De még ha így is van, igen, te pedig türelmetlen, és lenéző vagy. Gyakorlatilag keresed, hogy mibe köthess bele.

A kérdés csak az, hogy miért vagytok együtt?

2023. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Elég gyámoltalannak és szerencsétlennek, önállótlannak tűnik, nem csodálom, hogy nem nagyon tudsz róla tisztelettel beszélni, nehéz is arról, aki nem tudja eldönteni, milyen legyen a haja meg mi legyen a munkája és még azt se tudja, hogy szereted a pizzát.
2023. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Miért érzel túlzás-szagot?

Hibátlan ember nincs, meg tökéletesen megfelelő sem senki számára. Mindenki párjában olyan tulajdonság, szokás, amitől a másik falra mászik, ki nem állhat. Most akkor mindenki hagyjon el mindenkit, mindenki legyen szingli? Plusz nyilván azért vagyok vele, mert szeretem.

2023. júl. 12. 19:04
 6/12 A kérdező kommentje:
Nőről van szó egyébként, és én vagyok a férfi.
2023. júl. 12. 19:04
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
#6: ez mondjuk kiderült.
2023. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

#5: "Mindenki párjában olyan tulajdonság, szokás, amitől a másik falra mászik, ki nem állhat."


Ez maximum vágyálom a részedről, hogy nehogy véletlenül legyen okod irigykedni mások lényegesen jobban működő kapcsolatára.

2023. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mert te mindig mindent szeretsz a párodban? Ja nem.
2023. júl. 12. 19:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos en is ilyen tipus vagyok, es a baratomtol (aki tiz evvel idosebb) tobbszor megkaptam mar az onallotlan jelzot.

En igyekszem nem nyaggatni piti dolgok miatt segitsegert, de sem en nem fogok tudni egy-ket het alatt megvaltozni, sem a baratnod.


Ami nalunk neheziti a helyzetet az az, hogy a baratom nagyon kritikus. Emiatt, ha mar amugy is bizonytalan vagyok a dolgomban, igy meg inkabb leblokkolok. Nem lehet, hogy nalatok is igy van ez?


Amugy mi osszeszoktunk mar, ugyhogy ez nem nagy tema, nincs kulonosebben jelen a mindennapokban, de ehhez el kell fogadni a masikat olyannak, amilyen.

2023. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!