Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell az ilyen piti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell az ilyen piti dolgokról közösen dönteni?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek az a (számomra bosszantó) szokása, hogy napi szinten a véleményem kérdezi valamiről. Például milyen ruhát vegyen fel, mit reggelizzen, milyen frizurát csináljon magának, stb. Ezekre rendszerint az a default válaszom, hogy "amilyet akarsz". A sokadik ilyen válasz után kiborult, hogy velem nem lehet semmit megbeszélni, meg engem nem is érdekel, hogy mi van vele stb. Na meg leginkább azon problémázik, hogy én mindenről nélküle döntök, anélkül, hogy megkérdezném.

Igazából nem olyan dilemmákról van szó, amiben mindketten érintettek lennénk és őrá is hatással van, hanem például azon akadt fenn, hogy én olyan illatosítót vettem az autóba, amit ő nem szeret.



2023. júl. 7. 16:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem passzoltok, ez ilyen.
2023. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!