Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj van velem, ha nem szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem, ha nem szeretek messengeren beszelni napkozben a parommal semleges dolgokrol?

Figyelt kérdés

Engem egesz eletemben megorjitett az, amikor valaki ram irt h mizu :D nem tudok ra mit irni, nem szeretem az ilyen semleges beszelgeteseket. Vagy az, hogy mitcsinalsz..kiraz tole a hideg.

Ha valamirol beszelni kell, vagy ha mondanom kell neki valamit stb, akkor megirom neki, de az ilyen semmilyen mizu beszelgeteseket gyulolom. Amikor egyutt vagyunk, be nem all a szam. De messengeren nem tudok beszelni

Ti hogy vagytok ezzel?


2023. máj. 9. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanígy vagyok, azok a csajok,akik állandóan így írogatnak nekem, egy idő után kiakadnak,vagy elkezdenek kérdezgetni,hogy már nem is érdeklődöm irántuk, vagy azt írják,hogy baj van? Meg ugye nem bántottak meg?

Nemtom melyik a legrosszabb ezek közül. -_- Mindenesetre az fix, hogy az ilyen emberekkel nem illek össze, ezért nem is nagyon tartottak sokáig az ilyen kapcsolataim.

A mély beszélgetéseket szeretem,azokat is inkább élőben, vagy telefonon beszélve. Az ilyen messengeres semmitmondó témák állandó felhozása egyenes út a kapcsolat kiégése felé.

Messengeren is előfordulhat ,hogy belemegyünk valami témába,de ott főleg inkább mémeket szoktam küldözgetni, vagy ott beszéljük meg,hogy hol meg mikor fogunk találkozni.

2023. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha pasi vagy igazából azért nem akarsz napközben írogatni, mert már nem áll a cerka nőre, úgymint a kapcsolat elején.
2023. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
No vagyok
2023. máj. 9. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Én a telefont preferáltam mindig is, azon 2 perc alatt simán lehet tudni ki kamu, ki valós. A messenger az játékra kiváló-főleg féltékeny jelenlegi, vagy ejtett exnek a nőjeivel:DD
2023. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs veled. De jó, ha elmondod a partnerednek, hogy ezt nem szereted, nem szeretnéd csinálni.
2023. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek. Volt kapcsolatomban ez is zavart. Már nem tudtam egy fontosabb dolgot leírni napközben,mert akkor azt hitte, hogy ráérek és elkezdett írogatni.
2023. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindent lehet néhány szóban, vagy mondatban gyorsan leirni és nem is mindig van rá idő. Jobb telefonon, vagy ritkábban írni, de akkor tartalmasabb üzenetet. F
2023. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem. Ha van valami konkrét téma és időm is van írogatni, akkor semmi gond. De csak azért írni, hogy elmondd a másiknak, hogy túrórudit tízóraiztál és a másik meg vakarja a fejét, hogy erre mit lehet írni... na annak semmi értelme.

Ha a párod olyan típus, aki 10 percenként szeret üzenetet váltani, akkor ezt beszéljétek meg. Hogy nem az érdeklődésed hiánya miatt nem küldesz neki negyed óránként üzenetet.

2023. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van konkrét téma, akkor oké, de csak azért hogy legyen kivel dumálni, nem érek rá napközben. Egyszer volt egy srác, aki Tinderen minden este akart 2-3 órát írogatni velem. Erre elkezdi, hogy érti, ha ez zavar, de telefonon 1 órában letudhatnánk... Elég hamar kiderült, hogy nincs vele minden rendben, ennyire pióca típusú ismerkedőkkel nagyon nehéz nekem.
2023. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En tavolsag eseten, tehat egyikunk elutazott vmi miatt, maganak a tenynek is orulok hogy kommunikalunk. Mas, ha este jon haza.
2023. máj. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!