Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyen témákról beszélgetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen témákról beszélgetünk egy randin az mit jelent? Lehet csak beszélgetőtársa, haverja vagyok akivel ilyen dolgokról tud beszélni?

Figyelt kérdés

Párkapcsolati nehézségekről, régebbi jó és rossz pasi/csaj tapasztalatokról, érzésekről, férfiakról, nőkről, ismerkedésről, stb.


Nyilván nem csak ő hanem én is beszélek, tehát nem egyoldalú a beszélgetés.

És régebb óta ismerjük egymást, nem első találka.


2022. szept. 1. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyeneket a kiszemeltemmel biztos nem vitatnék meg.
2022. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még kötetlem haveri alapúnak gűnik igy nekem is.
2022. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*tűnik
2022. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is haveri még.

De van, aki ezt elbeszéli az elején. Így megismeritek egymás felfogását, hozzáállását.

2022. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezekről én is szeretek beszélni (nem az első randin), mert tök nagy red flag, ha minden exét pocskondiázza.
2022. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!