Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell az ilyen piti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell az ilyen piti dolgokról közösen dönteni?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek az a (számomra bosszantó) szokása, hogy napi szinten a véleményem kérdezi valamiről. Például milyen ruhát vegyen fel, mit reggelizzen, milyen frizurát csináljon magának, stb. Ezekre rendszerint az a default válaszom, hogy "amilyet akarsz". A sokadik ilyen válasz után kiborult, hogy velem nem lehet semmit megbeszélni, meg engem nem is érdekel, hogy mi van vele stb. Na meg leginkább azon problémázik, hogy én mindenről nélküle döntök, anélkül, hogy megkérdezném.

Igazából nem olyan dilemmákról van szó, amiben mindketten érintettek lennénk és őrá is hatással van, hanem például azon akadt fenn, hogy én olyan illatosítót vettem az autóba, amit ő nem szeret.



2023. júl. 7. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom nincsenek ezeknél nagyobb megoldandó feladatok az életében.
2023. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Hát még nagyon fiatal, és nem tudja, hogy miként működnek a férfiak. Tanítsd meg neki - mondom nőként.
2023. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Nincs saját ízlése és véleménye?

Hát mondj neki vmit vagy kérdezd meg, őneki milyen haj tetszik.

2023. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Dícsérd többet napközben, ezek a dolgok miatt.
2023. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Nekem elég egyértelmű hogy szeretne neked tetszeni.

Az meg szerintem bárkit zavarna, ha számára büdösben kellene ülnie, nem is értem hogy ezen miért akadsz fenn… :D

2023. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Valaki sorra lepontozta a válaszolókat, leszögezném, hogy nem én voltam. Minden válasz a hasznomra válik, köszönöm!
2023. júl. 7. 17:24
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Vissza fogod sírni ezt, hogy csak ilyen dolgokról kellett dönteni :D
2023. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Ezek amúgy nekem shit teszteknek tűnnek
2023. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Ezek nem tesztek! Ezek azok a dolgok, amik jelenleg fontosak a lánynak, foglalkozik ezekkel, kellenek az önbizalmának. Ennyi. Ezért mondtam azt, hogy csakúgy, random kezdje el dícsérgetni a párját. Valszeg ez az ő szeretetnyelve, csak vagy nem tudja ezt magáról vagy nem tudja hogyan kell oda állni a másik elé és elmondani, hogy igénye van a dícséretre. Én is megjártam ezt az utat. Megtanultam szólni, de onnanstól már olyan "nem olyan jó ízűek" ezek a dolgok, hisz féligmeddig azért vannak, mert én kértem. Ez ilyen. Ne húzzuk ezt szigorúan a nőkre, férfiaknak is vannak igényei, hasonlóak vagy pont ugyanilyenek úgyszint.


Az illtasítósra pedig mondd azt, hogy "Kicsim, most ilyen van, nekem tetszik, legközelebb kipróbálok másikat." Vagy ha neked sem jön be, akkor nevess egyet és mondd azt, hogy "Ja, ebbe most jól belenyúltam, de már elhasználom. Legközelebb kipróbálok egy másikat." Esélyes, hogy otthon elnyomták vagy túl nagy szabadságot kapott vagy csak másol egy hasonlóan működő nőt. Ha jól reagálsz ezekre, akkor sokat fog fejlődni.

2023. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még a kajáshoz annyit, hogy sorolj fel neki párat, amit szeret. Vagy ha te is éhes vagy, akkor rendeljetek valamit közösen vagy főzzetek együtt. Terelgesd egy kicsit, aztán ha megjön az önbizalma, elkezdi magát melletted otthon érezni, kialakul a teljes érzelmibiztonság, akkor elfognak múlni ezek a dolgok is.
2023. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!