Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetésre illik elkísérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Temetésre illik elkísérni a párodat?

Figyelt kérdés

1, nem ismerted az elhunytat

2, nem családtag az elhunyt

3, nem kért meg rá a párod


2023. júl. 7. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen felállásban illik-nem illik, én nem mennék.

Ha a harmadikra igen lenne a válasz, akkor a másik kettő nem érdekelne, mennék, de így biztos, hogy nem.

2023. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg ha nagyon foglalkoztatna, megkérdezném a párom, hogy szeretné-e (hátha csak nem akar terhelni, és azért nem kérdezte meg).
2023. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Kérdés, hogy kicsodája volt az elhunyt.
2023. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 petikérdései válasza:
88%
A 2. Válasz írójával teljesen eggyet értek.
2023. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

A fölvetett 3 lehetőségből az első kettő teljesen érdektelen.

Az számít, hogy a párom megkért-e erre vagy sem. Ha megkér, akkor természetesen elkísérném. Ha nem kér meg, akkor is biztosan beszélnénk erről. Ha kifejezetten azt mondaná, hogy nem szükséges mennem, akkor távoli rokona, vagy kollégája vagy ismerőse esetén nem mennék. Ha viszonylag közeli rokona lenne (pl. nagynéni-nagybácsi, unokatestvér) vagy olyan ember, akit én is ismertem, akkor mennék.

Pl. a közelmúltban hunyt el egy volt kolléganője. Az oda-vissza utazása megoldott volt, mert kollégái közül többen mentek autóval. Oda tehát nem kísértem el.

2023. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk, kérdezd meg tőle, hogy szeretné-e! Partnerkapcsolatokban nem etikett-tankönyvek alapján viselkedünk, hanem kommunikáció alapján.
2023. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
85%
Nem.
2023. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem kért meg, hogy menj vele, akkor ne menj. Esetleg megkérdezheted, hogy szeretné-e. Én elmentem a barátom anyukájának a temetésére, de engem kifejezetten megkért rá.
2023. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Alapban nem szeretek temetésekre járkálni. Csak akkor megyek, ha hozzám közelálló az elhunyt.

Én biztos nem faggatnám a párom, hogy menjek e vele, mert mi vagyunk egymással olyan viszonyban, hogyha akarná, nyilván mondaná, ahogy én is neki.

Tehát mindhárom pontra "Nem" a válaszom.

2023. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Igen, amennyiben sziámi ikrek vagytok. Egyébként mi a fenének mennél, ha


1, nem ismerted az elhunytat

2, nem családtag az elhunyt

3, nem kért meg rá a párod

2023. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!