Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak rám van megsértődve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak rám van megsértődve?

Figyelt kérdés

Adott egy baráti társaság. A társaságból két férfi is tetszett nekem, de mivel egyiküknek ugyan voltak flörtjellegű próbálkozásai, de sosem lépett (nem hívott el sehova, nem keresett), így a másikkal jöttem össze, aki viszont egyértelműen érdeklődött irántam és jól is éreztem magam vele.

Ezután kiderült, hogy annak is nagyon bejöttem, aki nem lépett és miután összejöttem a másik sráccal, megsértődött rám, bunkó velem és kerül, míg párommal teljesen normális. Tudom persze, itt mindenki azt fogja mantrázni, hogy ne foglalkozzak vele, blabla. De engem érdekel, hogy miért csak rám haragszik? Mi a fene jár ilyenkor egy férfi fejében? Miért nem kezdeményezett akkor, ha érdekeltem, ha pedig nem tette, mist milyen jogon van megsértődve csak rám?


2023. jún. 26. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon zavaró ez a magatartás, nem értem, miért nem lehet méltósággal tudomásul venni az ilyesmit.

Velem is megesett, hogy a tag elkezdett "rámászni" a kapcsolatomra, féltékenységből vagy irigységből, bunkózott velünk. Az ilyen embert én nem is tartom a barátomnak.

2023. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs tippje?:(
2023. jún. 26. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

De most mire vársz tippet kérdező?

Senki nem gondolatolvasó.

Ő ilyen és kész.

Van aki ezt helyén tudná kezelni és mindkettőtökkel normális lenne, van aki meg egyikőtökkel se.

Hagyd rá, majd megnyugszik (vagy nem), amíg gyökér addig meg nem kell vele barátkozni.

2023. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

"mist milyen jogon van megsértődve csak rám"

Tehetetlen dühében, féltékenység, gyengeség, önvédelem

"bunkó velem és kerül." - Nem gond, semmi dolgotok egymással.

Miért törődsz vele, ha elnyerted a másik fickó által nyújtott boldogságot?

2023. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"miután összejöttem a másik sráccal, megsértődött rám, bunkó velem és kerül, míg párommal teljesen normális"


Főjön a levében.

Nem a te problémád. Neked párod van, ő van a központban, ő a fontos.

Vagy mégsem?!

2023. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyerekesség, férfihiúság miatt teszi.
2023. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!