Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van ezen megsértődve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van ezen megsértődve?

Figyelt kérdés

Van egy szexkapcsolatom. Szexelni összejárunk, de nem vagyunk együtt. Anyukámnál lakok, de mivel ő sokszor éjszakás (kórházban dolgozik), így azokon az estéken jön át, mikor anyu dolgozik, és mire hazaér, ő elmegy. Anyu nem tud róla, ő elég konzervatív, nem pártolja az ilyen szexkapcsolatokat, így még nem mertem neki elmondani. Tegnap is itt volt nálam, és itt hagyta a laptop töltőjét véletlenül. Ma reggel hívott, hogy ott maradt nálam a töltője, és kéne neki a munka miatt. De már én is bent voltam a munkahelyen, nem tudok hazamenni. De neki kelleni fog, mert online órát tart (tanár), értsem meg hogy szüksége van a töltőjére. Mondtam neki menjen el, vegyen egyet. Azt mondta megbolondultam, ezért nem fog új töltőt venni... Mondta ha anyukám otthon van, beugrik érte. Mondtam biztos, hogy nem. Kérdezte miért? Felnőtt lány vagyok, fel tudja fogni, hogy ilyen kapcsolataim vannak. De én akkor se akarom, hogy tudjon róla. Ha meg azt mondom, hogy a barátom, akkor meg nyaggatni fog, hogy meg akarja ismerni, hívjam föl, stb. Ezt meg nem akarom, mert olyan viszonyba nem vagyunk. Most teljesen besértődött rám, hogy én vele nem foglalkozok, hogy neki a munkája miatt mekkora szüksége lenne a töltőre, csak magammal törődök, ennyire szégyellem őt, stb...

Most tényleg én lennék a szemét? Ő meg megérthetné, hogy nem akarom ha anyukám tudna a kapcsolatomról?

L25


2021. febr. 11. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Én tuti mondtam volna neki, hogy menjen el a töltőért, ha anyu otthon lenne, azt mondanánk, hogy egy munktatárs, vagy egy barát..

Bár ez így tényleg úgy jön ki, mintha szégyellnéd őt..

2021. febr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Simán ki lehetne találni azt is, hogy kölcsönbe adta a laptopot vagy segített megcsinálni a tiéd, a töltő meg ott maradt 🤷‍♀️
2021. febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyrészt nehogy már a te frusztrációd miatt ne tudjon dolgozni. Másrészt annyi kamu indokot ki lehet találni, nem kell megmondani, hogy a szexpajtid. De az is kemény, már ne haragudj, hogy ahhoz elég felnőtt vagy, hogy anyád lakására felhívj egy pasit a tudta nélkül, de ahhoz nem, hogy egy ilyen problémát kezelni tudj...
2021. febr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem ez gáz, hogy miattad nemtud dolgozni és adjon ki pénzt töltőre, én többet szóba sem állnék veled.
2021. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Bocsánat, hogy nem pontosan a kérdéshez kapcsolódik a dolog, de azért 25 évesen még úgy otthon élni, hogy titokban szexpartnert viszel fel, számomra elég gáz. Még ha csak szex is, akkor is Édesanyád lakása, gondolom nem nagyon örülne neki, ha random kiderülne, hogy X ideje ott tölti egy idegen az éjszakákat.
2021. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Ebben a sztoriban a te viselkedésed a gáz. Az nem érdekel, hogy nem tud dolgozni? Igen is önző vagy. Találj ki valaki kamu sztorit, hogy egy barát és kész.
2021. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

férfiként mondom, hogy szerintem meg a csávó viselkedése gáz. a kérdező (édesanyjának) a háza, majd ő eldönti, hogy mikor engedi be őt oda - még ha csak két percről is van szól, akkor is.

felnőtt emberként (ráadásul tanárként) szerintem fel kéne tudnia találnia magát és meg kéne tudnia oldania a saját problémáit. mit tett volna egyébként, ha teszem azt, elhagyta volna valahol az utcán a töltőt? akkor kinek hisztériázott volna?

2021. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!