Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Az alábbiak közül melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Az alábbiak közül melyik a rosszabb? Férfiak! Ti az alábbiak közül melyiket csinálnátok?

Figyelt kérdés

Adott a következő helyzet:


Első randi. Alapvetően mindketten komoly kapcsolatot szeretnétek. A randi kifejezetten jól sikerül, megvan a közös hullámhossz, van kémia is, jól érzitek magatokat. A randi végén abszolút pozitív hangulatban váltok el, talán még csók is van.

A nő egyértelműen szeretne folytatást, méghozzá alapvetően hosszútávú komoly kapcsolatot.

A férfi, ugyan jól érezte magát a randin, szimpatikus is neki a csaj, de a randi után legfeljebb csak laza és rövidtávú kapcsolatot tud elképzelni (pl. mert a nő személyiségében nem tetszik neki valami, vagy mert tetszik neki a nő annyira, hogy megdugja, de nem annyira, hogy hosszútávon felvállalja. Tudja előre, hogyha találkozna valaki mással, úgyis dobni fogja a csajt).


Két opció van:

1) A férfi alszik egyet a dologra és a randi utáni napon közli a tényállást nővel, őszintén, de a döntés okaiba azért nem megy bele. A nő, mivel komoly kapcsolatot akar, nyilván nem megy bele a laza kapcsolatba, de nagy csalódás éri, egy hétig depressziós lesz.

2) A férfi, függetlenül attól, hogy eredetileg hosszútávú kapcsolatot akar, megy tovább. További randik lesznek, szex, közeledtek egymáshoz. A nő szemszögéből nagyjából minden rendben van, de a férfi nyilván nem igazán érzi jól magát. Pár hónappal később, ahogy talál egy "jobb" nőt, kirakja a jelenlegi nőjét, aki ebben az esetben is csalódott és depressziós lesz.



Nők! Ha választhatnátok, melyik lehetőséget választanátok? Pár boldog hónap egy nektek nagyon tetsző pasival (aki aztán dob benneteket), vagy inkább rögtön az elején legyen letisztázva a dolog (nyilván így nem volt "időhúzás", de az a pár boldog hónap is kimaradt). A vége mindkettőnek a sírás. Melyik a kevésbé rossz?


Férfiak! Ti a fenti 2 helyzet közül melyiket választanátok? Melyiket szoktátok választani? Adtok egy esélyt a dolognak, hátha megszeretitek a nőt (plusz addig is van kivel dugni, amíg esetleg jön valaki jobb). Vagy rögtön az elején továbbléptek, gondolván ez a legkorrektebb és legfájdalommentesebb mindkettőtöknek (de nyilván akkor pár hónapig szex nélkül vagytok).



(Az álszenteskedés megelőzése érdekében: ismerek férfiakat, akik simán belemennek ilyen kapcsolatba és ismerek nőket, akik komoly romantikával gondolnak vissza az ilyen őket tulajdonképpen kihasználó férfiakra.)


2023. jún. 25. 11:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, a 2. opciót választottam.

Voltam már eleget (kb. mindig) egyedül, ebből (is) kiindulva tudom, hogy semmivel sem vagyok előrébb, ha a vázolt helyzetben is egyedül maradok. Úgysem jön más, "jobb", mert az én formám nem ilyen, úgyhogy legfeljebb annyit érek el vele, hogy még abból a kevés, rövid ideig tartó jóból is kimaradok.

Lehet, ha az a kategória lennék, aki általában csak kis időket van egyedül, és van reális esélye annak, hogy ezt a férfit elengedve jön a "nagy szerelem" (vagy ki mit akar), akkor inkább az 1. felé hajlanék, így viszont...

Szóval attól is függ, kinek mik a lehetőségei és mekkora az értéke a párkapcsolati "piacon".

2023. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#10

Első randiról volt szó, szerelem szóba sem jöhet, esetleg szimpátia vagy vonzalom. Ennek ellenére vágta le a hisztit.

Amúgy látta gondolom ő is ezeket a dolgokat, csak nem ez érdekelte, vagy nem annyira. Nyilván ő is "felszínes" volt. Azt mondta, hogy eléggé az esete vagyok. Nekem viszont ő annyira nem jött be (neten ismerkedtünk meg és hát a képei nem teljesen tükrözték a valóságot....). Plusz ugye a frusztrációm, amiért sokkal többnek láttam magamnál (de őszintén, azért ez a kevésbé fontos ok volt).

2023. jún. 25. 12:51
 13/16 A kérdező kommentje:

Amúgy lehet, hogy nem is annyira miattam reagált így. Lehet az elutasítás puszta ténye elég volt nála az összeomláshoz.

Igen, voltak önértékelési gondjai, ezt említette...

2023. jún. 25. 12:55
 14/16 anonim ***** válasza:
Korrekt voltál, az már nem a te felelősséged, hogy a másik fél ideggyenge.
2023. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

12: Igen, ezt én sem szoktam érteni, amikor a kép után konkrétan sokkal másabb az illető élőben. Utána még ő van felháborodva.


Miben nem tükrözte a valóságot egyébként?

Nekem is volt ilyen, ő konkrétan megfenyegetett, hogy örüljek hogy ezt csak most mondom (lemondtam az első randit, mert volt egy fura tolakodó stílusa), erre kiakadt, hogy később kikaparta volna a szemem, és hogy hogy merek ilyet vele megcsinálni, amikor ő már évek óta egyedül van.

Hát sajnálom tényleg, de ez csak egy ismerkedés, nem kapcsolat. Nem évek után hagyom ott, hanem még ki sem derült, hogy összeillünk-e, hiszen nem is találkoztunk élőben. Akkor meg ezt így hogy?!

2023. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15 Nem friss képek voltak. Bőven több mint 3 évesek, mondta is a randin. Nem volt egész alakos képe, de azért látszott az alkata. Élőben jóval nagyobb volt (nem kövér, sőt még csak nem is husis, csak kicsit vaskosabb). Igazából kilóra nálam is nagyobb volt, ami önmagában nagyjából kizáró ok.

De mindegy, nem akarom bántani, nem rossz ember és még így is jól nézett ki, csak nem az én ízlésem szerint.


Ez a sztorid a szemkikaparós nővel azért nagyon durva. Akkor nagyjából meg is van az ok, hogy miért volt évek óta egyedül....

2023. jún. 25. 15:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!