Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Az alábbiak közül melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Az alábbiak közül melyik a rosszabb? Férfiak! Ti az alábbiak közül melyiket csinálnátok?

Figyelt kérdés

Adott a következő helyzet:


Első randi. Alapvetően mindketten komoly kapcsolatot szeretnétek. A randi kifejezetten jól sikerül, megvan a közös hullámhossz, van kémia is, jól érzitek magatokat. A randi végén abszolút pozitív hangulatban váltok el, talán még csók is van.

A nő egyértelműen szeretne folytatást, méghozzá alapvetően hosszútávú komoly kapcsolatot.

A férfi, ugyan jól érezte magát a randin, szimpatikus is neki a csaj, de a randi után legfeljebb csak laza és rövidtávú kapcsolatot tud elképzelni (pl. mert a nő személyiségében nem tetszik neki valami, vagy mert tetszik neki a nő annyira, hogy megdugja, de nem annyira, hogy hosszútávon felvállalja. Tudja előre, hogyha találkozna valaki mással, úgyis dobni fogja a csajt).


Két opció van:

1) A férfi alszik egyet a dologra és a randi utáni napon közli a tényállást nővel, őszintén, de a döntés okaiba azért nem megy bele. A nő, mivel komoly kapcsolatot akar, nyilván nem megy bele a laza kapcsolatba, de nagy csalódás éri, egy hétig depressziós lesz.

2) A férfi, függetlenül attól, hogy eredetileg hosszútávú kapcsolatot akar, megy tovább. További randik lesznek, szex, közeledtek egymáshoz. A nő szemszögéből nagyjából minden rendben van, de a férfi nyilván nem igazán érzi jól magát. Pár hónappal később, ahogy talál egy "jobb" nőt, kirakja a jelenlegi nőjét, aki ebben az esetben is csalódott és depressziós lesz.



Nők! Ha választhatnátok, melyik lehetőséget választanátok? Pár boldog hónap egy nektek nagyon tetsző pasival (aki aztán dob benneteket), vagy inkább rögtön az elején legyen letisztázva a dolog (nyilván így nem volt "időhúzás", de az a pár boldog hónap is kimaradt). A vége mindkettőnek a sírás. Melyik a kevésbé rossz?


Férfiak! Ti a fenti 2 helyzet közül melyiket választanátok? Melyiket szoktátok választani? Adtok egy esélyt a dolognak, hátha megszeretitek a nőt (plusz addig is van kivel dugni, amíg esetleg jön valaki jobb). Vagy rögtön az elején továbbléptek, gondolván ez a legkorrektebb és legfájdalommentesebb mindkettőtöknek (de nyilván akkor pár hónapig szex nélkül vagytok).



(Az álszenteskedés megelőzése érdekében: ismerek férfiakat, akik simán belemennek ilyen kapcsolatba és ismerek nőket, akik komoly romantikával gondolnak vissza az ilyen őket tulajdonképpen kihasználó férfiakra.)


2023. jún. 25. 11:46
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, az 1. lehetőség a kevésbé rossz (rögtön elküld randi után)
Nő vagyok, a 2. lehetőség a kevésbé rossz (pár hónap után küld el)
Férfi vagyok, az 1. lehetőség szerint cselekednék (rögtön elküldöd a nőt randi után)
Férfi vagyok, a 2. lehetőség szerint cselekednék (pár hónap után lecseréled a nőt)
21 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"tetszik neki a nő annyira, hogy megdugja, de nem annyira, hogy hosszútávon felvállalja"


Nem lennék depressziós (különben sem szeretem a szomorkodás szinonimájaként használni), mert a férfiakban engem elborzaszt, hogy képesek akár gyűlölni valakit is, akit meg akarnak baszni. Úgyhogy lehet sírnék egy hétig a hála miatt, hogy nem vertek át.

2023. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltam az a típus aki úgy szeretne élni valakivel, hogyha jön jobb, akkor majd gond nélkül lecserélem. Inkább vagyok egyedül, úgy nem tudok valakivel tartósan együtt lenni, hogy nem kötődőm hozzá. Hiába lenne ott annak az esélye, hogy van szex..
2023. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és az első az kevésbé rossz. Akkor még nem fektettem bele annyit egy potenciális jelöltbe figyelemmel, érzelmekkel stb, hogy annyira fájjon az elválás. Kifejezetten értékelném, hogy őszinte. A másodikat aljas dolognak tartom a pasas részéről, mert ő kettejük közül az egyetlen, aki tudja, hogy nem egyeznek a szándékaik, viszont áltatja a másikat, megvezeti.
2023. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, döntésem várhatóan azon múlna, hogy mennyire vagyok kiéhezve. Alapesetben tisztességesebbnek tartom az 1. opciót, és legtöbbször úgy cselekednék. 5+ szexmentes év után viszont nem tartanám elképzelhetetlennek, hogy a 2. opciót valósítanám meg. Odáig szerencsére nem fajult a dolog, szóval egyelőre tuti az 1. opció mellé teszem a voksom.
2023. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Férfiként a 2es opció, simán lehet hogy menetközben megszeretem annyira, hogy tartós kapcsolat legyen. Ezt nem lehet egy randin megítélni.
2023. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"a vége mindkettőnek sírás"


LOL Ahogy ezt a férfiegó elképzeli :D Ki sír egy elsőrandis után? Nem, hát nem. Nagy ügy.

A másik meg, ha neki is állok szexelgetni az illetővel, azt hiszed nem látszik, hogy nem vesszük észre ha valaki nem lelkes? Nem csak az ágyban vannak jelei. És azt úgy is kezelném, mármint a dolgot a helyén, és ha unalmas a szexben akkor én dobnám előbb 🤷

2023. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes. Ne pazarolja egy patkány az időmet, ameddig találhatnék egy normális partnert is.

A kettes úgysem jönne be, mert úgyis észrevenném, hogy nem szerelmes, velem meg nem lehet szexelni úgy, hogy nem érzem, hogy a partnerem minden téren odavan értem. Csak az nem látja, hogy valaki már az elején ki akar kacsintgatni, aki nem akarja.

2023. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6

A kérdést amúgy a való élet ihlette. Nemrég történt velem egy ilyen eset. Én az 1-es opciót választottam. A csaj olyan hisztit rendezett, hogy szerintem kb. felvágta az ereit utána. Rendesen lelkifurdalásom van miatta.


És igen, a csajnál rezgett a léc, akár dönthettem volna úgy is, hogy összejövök vele. Külsőre nem tetszett annyira, de amúgy kb. tökéletesnek tűnt. Olyannyira, hogy kb mindenben jobb és több volt nálam (karrier, anyagiak, ész, szorgalom). De pont emiatt kijött rajtam a kisebbrendűségi komplexus, amiről tudom, hogy nem viselném el hosszú távon. Plusz ugye nem annyira tetszett. Ezért inkább dobtam, de nem viselte jól.

2023. jún. 25. 12:32
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, nekem az 1-es az opció. Nemcsak a korrektség miatt, hanem mert nincs értelme húzni egymás idejét. Inkább keressük tovább azt, akivel minden működik.

A 2-es megoldás nemcsak önző, de még hülye is. Fölöslegesen megy el az idő erre, akkor inkább vagyok egyedül, mint olyannal, akivel nincs meg lelkileg a kémia. Nekem az kell, számomra abból indul ki a testi rész is.

2023. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8: Érdekes amit írsz, mert nekem is szokott ez lenni, hogy azt látom, hogy a másik sok dologban sokkal jobb. Érdekes, hogy nálad például a csaj ezt nem így látja.


Azt nem értem, ha ő így szeret, és elfogad, akkor probléma megoldva, nem fog emiatt megalázni... és láthatóan szeret is, ha ennyire megviseli a szakítás. Tehát akkor nincs okod rá, hogy kevésnek érezd megad, mert nem a képességeid kellenek neki, hanem te. :)

2023. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!