Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar ha a párotok csak úgy napközben otthon megfogja a melleteket kicsit majd tovább megy a dolgára?

Figyelt kérdés
A feleségem ki van tőle és már ha hozzáérek már csapkodja a kezemet.
2023. jún. 25. 08:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
75%

Sajat tortenet kovetkezik, ha lepontoztok, ugy is jo.

3 eve vagyok egyutt a ferjemmel, nem frigid picsat vett el. A kapcsolat elejen a rozsaszin kodben eleg sokszor volt olyan het amikor minden nap szexeltunk. Mert akkor tett azert, hogy felizguljak. Az utobbi kb egy evben nem igazan indit be a sorszag, ahogy az sem, hogy pl elmegy mellettem otthon es megfogja a mellem. Ennyitol nem izgulok fel. Attol sem, hogy manapsag nem lehet vele megbeszelni semmit, mert folyton megsertodik, mintha ovodas lenne. Jelenleg hullamvolgyben elunk.

Szeretek vele szexelni es orgazmusom is van, de a kezdemenyezese valami rettenet. Es meg csak 27 eves vagyok. Hat nalunk ez a helyzet most.

2023. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
13%

Otthon miért lenne baj? Én mindegyik nőmet taperoltam, ha nem bírtam magammal akkor mások előtt is :), de otthon ha rámjött az inger akkor megfogtam a mellét, seggét stb..., fordítva sem zavart sose ha a dákómmal voltak éppen elfoglalva, amíg pl én éppen próbáltam felébredni reggel :D


Szerintem örüljön az a nő akivel otthon "foglalkoznak", mert ha már nem az lehet azt jelenti hogy már nem vonzó a férfinek

2023. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
30%
Ha csak úgy vagyok nyugiban, telefonozok, akkor nem zavar. De ha mosogatás közben csinálja, inkább ne. De szerencsére nem tapló.
2023. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!