Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar ha a párotok csak úgy napközben otthon megfogja a melleteket kicsit majd tovább megy a dolgára?

Figyelt kérdés
A feleségem ki van tőle és már ha hozzáérek már csapkodja a kezemet.
2023. jún. 25. 08:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is néha csinálom, de max otthon ha kettesben vagyunk. Viszont ha nem szeretné tuti szólna barátnőm, s akkor leállnék.
2023. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
58%
Nem szeretem ha a mellemhez ér. Amúgy meg minek fogdossa ha nem tud megdugni.
2023. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
98%
Van aki szereti, van aki nem. De az se mindegy, hogyha valaki szereti, akkor tudod e hogy mikor szabad, és mikor nem.
2023. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
66%

Valahol nem értem azokat akiket irritál, mert nagyon izgalmas lehet viccen kívül, direkt húzzátok egymást és este meg kiélitek a vágyaitokat, mondhatni szuper előjáték.

Nem azt "mondom" hogy most napról napra így kellene lennie és akkor amikor a nőnek fájnak/feszülnek a mellei, de otthon a férfi/nő miért nem simogathatná, foghatná meg a feleség/partnere melleit, fenekét.

Most vagy nagyon prűd, vagy már nem kívánja a másikat, olyan nem létezik, hogyha szereted a másikat nem szereted, hogy oda van érted és kifejezi fizikailag is.

Az megint más amikor vita után teszi, vagy látja, hogy rossz kedved van, esetleg folyamatosan csinálja, de alkalmanként nem értem miért zavaró. :S

2023. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
79%

Nekem hála istennek soha egyik pasim sem csinált ilyet. Nekem ez nagyon zavaró lett volna. Azt nem bántam volna, ha a fenekemet megsimítják vagy játékosan egy picit rácsapnak, de ilyen sem volt.


Mindenesetre fel nem foghatom, hogy ha valaki tudja, hogy a másikat zavarja, miért csinálja...

2023. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
92%
Van aki szereti, van aki nem. Ezt aki írta, nagyon jól látja. De meglátásom szerint, a legtöbb nő számára egy idő után mindenképpen irritáló lesz az ilyen, hogy elmész mellette akkor megfogdosod a seggét vagy a melleit. A párod nem egy szexbábu amit kényed kedvedre fogdoshatsz.. mert érted, biztos van az úgy, hogy nincs kedve hozzá vagy tök máshol járnak a gondolatai erre odamész és megcsöcsörészed az kellemetlen tud lenni.
2023. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
16%
Ha épp valamit csinálok, zavar. Illetve ha utána dugni kell az sem tetszik.
2023. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
25%

De sok álszent nő van itt. Jó Isten gyere le.😂😂😂


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi.. - Erre fel friss kapcsolatban, amikor még nem ismeri a férfit, vagy kapcsolatban, amikor menstruációja van lefekszik a párjával, de házasságban a férfi a melleit nem foghatja meg! 😂😂😂


Vagyis már nem kívánja a férjét, vagy azt hiszi, hogy a férje nem szereti őt. Esetleg a kapcsolat alatt se kívánja (mensi közben főleg), de azért, hogy ne veszítse el a férfit inkább szétrakja a lábát. Házasságban már nem játssza meg magát, mert azt hiszi úgyse hagyja el. 😂😂😂

2023. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
79%
Most azzal bizonyítasz valamit, hogy egy másik nő mit mond? Agyadra ment a gechi?
2023. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
75%
Zavar persze, jól rá kell bacni az ilyennek a kezère.
2023. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!