Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Autós oktató és diák közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autós oktató és diák közötti viszony mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Itt jó pár választ olvastam hogy akár 60 éves oktató és huszonéves diák között sem ritka a szex illetve hogy pár kedves szó után bele vannak habarodva az oktatóba.

Valamelyik válaszadó azt írta hogy némelyik autós oktató csak azért tartott fent egy külön lakást, hogy oda vigye szexelni a csajokat.

Ez nem tudom hogy igaz e vagy sem, mindenesetre durva lenne.


Mennyire gyakori hogy házas oktatók viszonyt folytatnak a tanulókkal?


2023. jún. 2. 11:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

10. "ez nem azt jelenti, hogy kikezd velük"


Nem mintha ezzel önmagában bármi baj lenne. Csak aztán olyanokat ne csináljon, mint amiket az 1. válaszoló is írt.

2023. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire általános jelenség, de amikor én tanultam vezetni néhány éve, az én oktatóm is rám mozdult, és nem úgy tűnt, mint aki először csinálja.
2023. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, de nálam is próbálkozott az enyém, én 26 éves voltam, nem tini. A vizsgáztató meg el akart fenekelni. Én nem vettem komolyan, beválaszoltam párszor, aztán meg is izzasztott szemétségből, mert vagy 5 percig sorolta, hogy mennyit hibáztam, mire elmondta, hogy sikerült, aztán jól kiröhögtek. Nem szabad komolyan venni őket.
2023. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%

" Önmagában mi a baj azzal, ha próbálkozik nálad valaki?"


Hogy az oktató nem egy sima "valaki". Ahogy írták van eleve egy alá-fölé rendeltségi viszony. Sokan megszenvednek a vezetéssel anélkül is, hogy az oktató szándékosan szívózna velük, mert megsértődött, amiért nem dughatta meg őket, miközben százezreket fizet ki egy diák akkor is, ha csak a minimálisan előírt óraszámot teljesíti és mindenen elsőre átmegy.

2023. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%
Eleg ocsmany ha valaki igy akarja a vizsgakat meguszni.. azt majd elesben meg okozz a baleseteket.
2023. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de hogy hagyomanyosan oktatok 18-60-ig ramozdulnak a tanitvanyokra, az olyan legenda, aminek van valami alapja. Persze tobbseguk elhiszem, hogy nem, de mindenki ismer ilyet.
2023. dec. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Istenem mintha vadászgépet tanulnátok vezetni, autót oktató nélkül is meg lehetne tanulni vezetni, a kresz is 85 százalékban magától értendő ha van egy kis éltösztön az emberben nem csinál hülyeséget. Fölösleges túlmisztifikálni őket. De igen én is tudok több oktatóról akik több csajt/nőt megfektettek már, valamiért a nők itt is kitudják használni a testüket, utána meg bőszen letagadják.
ápr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!