Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden kolléganő alakját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kolléganő alakját, harisnyás lábát nézegetitek, vagy csak azt, ami látványra tetszik?

Figyelt kérdés

2023. máj. 18. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Most ezt az ösztönlényektől krédezed, vagy a Férfiaktól?
2023. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A férfiaktól🙂
2023. máj. 18. 16:04
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Egy tömblábu 50 es nyanyát is megnéznek ha az miniszoknyában harisnyában van:D
2023. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez is igaz🙂
2023. máj. 18. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Van ott egy hímribi a munkahelyen, aki megnézte a harisnyás lábad, és most tudni akarod, hogy ő mint férfi,(mert ugye mind a 4 milliárd férfi ugyanolyan) csak rád pillant-e, vagy másra is rá néz a szemével, ami ugye erre van és elég elkerülhetetlen hogy ne nézzen másra?:))
2023. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Benézett a bútorok mögé, hogy megnézze. Nekem furi ez.
2023. máj. 18. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az ember észreveszi a szépet, de "nézegetni", hosszasan bámulni nem szoktam, mert illetlennek tartom. Ha valaki nagyon tetszik, ott előfordul, hogy gyakrabban odatéved a szemem, de ez egy meglehetősen önkéntelen dolog, egyszerűen vonzza a tekintetet. De ilyenkor sem szoktam kéjenc módjára állandóan rajta csüngetni a szemeimet - azt elég közönségesnek érezném. Ha valaki nem bejövős, akkor pedig értelemszerűen kisebb az érdeklődés "bámészkodás" tekintetében is.
2023. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azon kolléganő lábát nézem, aki tetszik; de úgysem közeledek felé tutira.
2023. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Csak azoknak a kolléganőknek a lábát nézem meg, akik tetszenek a lábuktól függetlenül is külsőre, persze nem feltűnően nézem meg. Ettől függetlenül nyáron a papucsos, szandálos mezítlábas lábfejük izgalomba tud hozni.
2023. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Tegnap ment előttem egy kolléganő a folyosón.

Hát vékony pipaszár lába is volt meg valahogy görbe is volt. Hiába volt rajta egy csinos harisnya meg rövid szoknya borzasztó volt.

De hát előttem ment nem tudtam nem észrevenni.

2023. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!