Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak,rendben van?és miért?v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,rendben van?és miért?vagy miért nem?

Figyelt kérdés
ti "jóban" maradtatok az exetekkel? miért? ez normális dolog,ha igen,későbbi kapcsolatotokban okozott bármilyen problémát?szerintetek mi ehhez a megfelelő hozzáállás?(nem barátságra gondolok stb,csak,hogy békében elválás történt az exel,és mondjuk később annyira érdekel téged,hogy 2 mondatot válts vele,hogy hogy alakul az élete.)

2023. ápr. 18. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

rendben van, semmi gondom ezzel


emberi kapcsolatok, közös múlt, sokféle ismeretségi szint - ez a normális szerintem.


45/F

2023. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem okozna problémát.. sem nekem, sem a férjemnek.
2023. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem tartom a kapcsolatot egyik exemmel sem és nem is járnék olyannal, aki igen. Akinek belefér az, hogy olyannal dumálgasson, akivel már szexelt, abban nem tudnék bízni, nem egyezik az értékrendünk.
2023. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem amit kerdezo ir, hogy nagy ritkan beszelnek kivel mizu az nem problema. Amit a 3. Ir, hogy gyakran dumalgatnak az valoban fura. De el tudom kepzelni foleg 5-10-20 eves kapcdoaltok utan, ha baratok maradnak.
2023. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
#4 de egyáltalán minek érdekel valakit, hogy mi van az exével? Nem működött a dolog, tovább kell lépni. Ha érzelmileg még valami húz az exedhez, mert érdekel, akkor nem zártad le, és engem mint új párodat ez kvára zavarna. Mint írtam, nem is pazarolnám az időmet ilyen emberre.
2023. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az exek az a múlt, a múltat pedig le kell zárni. Ezen nincs mit tovább csámcsogni. aki tartja az exével a kapcsolatot az nem akarja lezárni a múltat.
2023. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10 év után töröltem mindenhonnan és többszáz km el arrébb lakom.A nevét nem akarom elolvasni többet.
2023. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7 es vagyok. Az lemaradt hogy 27/F
2023. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az sem normlis, hogy 5-10 eves kapcsolat utan orokre kitoroljuk mintha soha nem letezett volna. Talan pont ez jelenti azt, hogy nincs meg lezarva, mert rettegsz tole, hogy valahol meglatod. Ha bekeben lezartad akkor mar tudsz ra emberkent tekinteni es mivel az eletednek a resze volt foleg, ha jo ember volt akkor miert ne erdeklne, hogy van? Nem azert erdekel, mert ujra meg akarom szerezni egyszeruen csak emebrkent erdekel a regi tarsam.
2023. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A 2 gyerek miatt muszaly a minimalis kulturalt kapcsolat.

Amugy messzirol le se xarnam

2023. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!