Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak,rendben van?és miért?v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,rendben van?és miért?vagy miért nem?

Figyelt kérdés
ti "jóban" maradtatok az exetekkel? miért? ez normális dolog,ha igen,későbbi kapcsolatotokban okozott bármilyen problémát?szerintetek mi ehhez a megfelelő hozzáállás?(nem barátságra gondolok stb,csak,hogy békében elválás történt az exel,és mondjuk később annyira érdekel téged,hogy 2 mondatot válts vele,hogy hogy alakul az élete.)

2023. ápr. 18. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nincs kapcsolatom a volt exemel haragal váltunk el.

Életem legnehezeb időszakában csalt meg és hagyot el.

Két éve ment el tavaly váltunk el a válásig mégprobáltam meggyőzni,hogy jöjön vissza.

De a válás után rájöttem kár erölködnöm ő már végleg döntöt.

Nehéz elfelejteni az együtt töltöt éveket a házban is minden rá emlékeztet.

A ház amiről lemondot amit együtt épitetünk fel és amiben felneveltünk három gyereket.

Ugyhogy a válás után már nem irtam neki ellöte sem beszéltünk csak irtunk egymásnak.

57F

2023. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#9 Azért mert valakivel együtt voltál 10 évig még nem kell tartani a kapcsolatot. Nem kell rá köpködni, de ami elmúlt az elmúlt és le kell zárni.

Nem kell beszélgetni, főleg, ha már van párod.

2023. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
én nem konkrét beszélgetéstre,irogatásra gondoltam,hanem ha az utcán összefutnak,és nem rendszeresen hanem évente 1x(nem tervezetten),akkor váltanak néhány mondatot.
2023. ápr. 20. 13:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!