Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jöttetek már össze olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már össze olyan emberrel,aki nem tetszett külsőre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy fiú akit nagyon tisztelek , nagyon szeretek,sőt talán szerelmes is vagyok belé.Nekem ő a legfontosabb jelenleg az életemben.Találkoztunk jó párszor,jól kijöttünk egymással,viszont egy baj van. :(

A külseje számomra nem vonzó,nyilván vannak rajta vonzó tulajdonságok,de az arca pl nem tetszik.

Tudom, tudom..most le leszek nézve,hogy undorito ember vagyok,én is ezt mondom,viszont sose jöttem még össze olyan emberrel akinek nem tetszett a külseje.Attól félek ,hogy lehet a szexuális kapcsolat nem fog így működni ,viszont én nem fogom őt megbántani tehát nem mondom el .

Mit kéne tennem szerintetek?

Számomra ugyanolyan fontos a külső mint a belső tulajdonságok.

20L , 23F



2023. márc. 14. 10:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne írd azt, hogy talán szerelmes is vagy belé, mert ha nem vonzó a külseje, akkor nem lehetsz szerelmes!!! Az testi-lelki vonzódást jelent.
2023. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!