Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jöttetek már össze olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már össze olyan emberrel,aki nem tetszett külsőre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy fiú akit nagyon tisztelek , nagyon szeretek,sőt talán szerelmes is vagyok belé.Nekem ő a legfontosabb jelenleg az életemben.Találkoztunk jó párszor,jól kijöttünk egymással,viszont egy baj van. :(

A külseje számomra nem vonzó,nyilván vannak rajta vonzó tulajdonságok,de az arca pl nem tetszik.

Tudom, tudom..most le leszek nézve,hogy undorito ember vagyok,én is ezt mondom,viszont sose jöttem még össze olyan emberrel akinek nem tetszett a külseje.Attól félek ,hogy lehet a szexuális kapcsolat nem fog így működni ,viszont én nem fogom őt megbántani tehát nem mondom el .

Mit kéne tennem szerintetek?

Számomra ugyanolyan fontos a külső mint a belső tulajdonságok.

20L , 23F



2023. márc. 14. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Ezekből lesznek a barátság extrákkal kapcsolatok. Lehet eljutnátok addig, hogy lefeküdtök egymással, de ha nem tetszik külsőre, és neked ennyire számít, előbb-utóbb úgy is szétmennétek valami másra hivatkozva, mert nem éreznéd jól magadat a kapcsolatban.

Nekem is volt olyan csaj, aki belsőleg jó lett volna mondjuk 90%-ban, de külsőre nem tudtam vele mit kezdeni. Nem volt csúnya, de nem az én esetem volt. Ez sajnos ilyen.

Ha képes vagy ezt így elfogadni, akkor legyél a legjobb barátja. Ha nem, akkor lépj egyet előre, járjatok, és az is lehet, hogy később átértékeled ezt magadban.

2023. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat ,hasznos volt!
2023. márc. 14. 12:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapvető, hogy akivel összejövök, az maximálisan tetszen, de ez csak az én véleményem.
2023. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen,nálam is. Ezért bonyolult ez az egész.
2023. márc. 14. 12:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fiút békén!

Engedd,hogy keressen magának egy olyan lányt akinek valóban tetszik és megfelel neki minden szempontból!

2023. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
10 éve vagyunk így együtt, 2 gyerekünk van már
2023. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra csak barátság lehetne egy ilyen emberrel, viszont, ha ő mást szeretne, akkor csak bántaná a dolog. ezért én is azt mondom, hogy inkább hagyd békén.
2023. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy a szex "megszépíti" a partnert. Lehet, ha a személyisége tényleg annyira ok, kéne adni egy esélyt a dolognak. Ha meg nem jön össze, fiatalok vagytok, nem veszik semmi.
2023. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. márc. 14. 18:46
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer igen, de meg is bántam. Nem érte meg. Adni akartam egy esélyt a dokognak, mert amúgy jól éreztük magunkat együtt nagyon, csak külsőre nem tetszett. Végül egy hónap után otthagytam. A szex sem volt jó vele, + rajtakaptam, hogy másokkal ismerkedik, ez volt az utolsó csepp..., szóval szakítottam. 2 hónapra rá ismertem meg és jöttem össze életem szerelmével, aki kívül belül tökéletes számomra.:)

37/N

2023. márc. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!