Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az előnytelen csajok tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előnytelen csajok tudják magukról hogy nem jó csajok?

Figyelt kérdés
2023. febr. 17. 22:06
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
93%

10

Te meg tipikus lúzernek tűnsz. Milyen hamis önbizalomról beszélsz?😂 Bocs, ha nem kételkedem abban, hogy tetszem másoknak attól még, hogy nem vagyok egy Belle Delphine😄

2023. febr. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
91%

12

Nem ilyen tefélékkel ismerkedek, hanem olyanokkal, akiknek nincs szüksége rá, hogy nekik nem tetsző lányoknál is puncsoljanak💁‍♀️

2023. febr. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
1%

13.

Elég szerencsétlen szám!


Gondolom mivel esélyed nem lenne!


Jó ideges lettél mert rájöhettél hogy szarul nézel ki!

2023. febr. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
91%
Igen, azóta is sírok😂
2023. febr. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
90%

Ki szerint nem jó csajok? :D

Én megtapasztaltam, hogy millió nagyon jó pasinak tetszem, meg úgy általában az emberek többségének. Aztán bepróbálkozott egy szerencsétlen, akivel csak barátilag beszélgettem (annak is a fele az volt, hogy a nőket szidta nekem, sajnáltatta magát), nem akartam semmit, ezért visszautasítottam. Elborult az agya, és zaklatott utána, hogy nekem mire fel van akkora arcom, hogy őt csak így visszautasítom, egy nyomorult randira nem megyek el vele, amikor letiltottam, akkor kamuprofilokról írogatta tovább, és elemezte ki a külsőmet, minden testrészem szépséghibának nevezte, és felszólított, hogy igyak hipót. :D Ha ő ide kommentelne, akkor biztos most egy füstölgést írna, miszerint átlagos/ronda nőknek milyen hatalmas nagy arcuk van, felháborító. Szóval nézőpont kérdése.

2023. febr. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
12%
Van olyan nő ismerősöm hogy szépen írva nem matyó hímzés. A párja adja alá a lovat, gyönyörű vagy meg ilyenek. A konyhába nem mennék ki vele nemhogy a tarsadalomba. Itt kezdődik a baj, ezért hiszi magáról egy nő hogy jól néz ki, mert ál információt kap a pasijatol.
2023. febr. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
90%
17-es, miért baj, ha a párjának tetszik? Ne már, hogy bujkálnia kéne, vagy szarul éreznie magát, csak azért, mert a te kényes ízlésednek nem felel meg. El kéne gondolkodnod, hogy miért zavar téged ennyire, ha másnak tetszik. Egyébként sincs olyan ember, aki mindenkinek tetszik. Így nézve mindenkinek gátlásosnak kéne lennie.
2023. febr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
85%
Én tudom magamról, hogy átlagos vagyok smink nélkül, viszont sminkkel, beállított hajjal feltudom javítani az arcom olyan 7.5re. A tükör hazudik, a nők viszont többen és gyakrabban csinálnak magukról szelfit, tehát jobban tisztábban vannak a valósággal, mint a férfiak. Nem hiába van a legnagyobb önbizalmuk az 50+os papáknak.
2023. febr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
18%
Ezek azok a nők akiket egy 7-10 es pasi elvisz a bulibol mmrongyá dugja , cumiztatja aztan a csaj azt hiszi hogy ezeknek a csavoknak az esete de kozben a csavok probaljak hamar elfelejteni a szitut .
2023. febr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
22%

Mindenki szebbnek gondolja magát, mint amilyen valójában. Aztán vannak napok, amikor 3/10nak gondoljuk magunkat. De úgy általában, aki nem volt verbálisan bántalmazva, bullyingolva hosszú ideig, de nem is lett agyondícserve, az ösztösen szebbnek gondolja magát. A csúnya átlagosnak, az átlagos szépnek, a szép meg tudja magáról, hogy az.

Csak gondolj bele, mikor emberek között vagy, főleg ellenkező nemű emberek között, ösztönösen azt gondolod, hogy mindenkinek bejössz, mindenkinek te kellesz a társaságból. Ha már 2 másodpercre rád néz valaki, az agyad egyből kezd kombinálni. Ha nem néz rád senki, azt is azért, mert nem mernek, de titokban bejössz neki. Az én agyam is csinál ilyet néha, hiába tudom, hogy ez egy téveszme, nem tudom kontrollálni. :D A a barátnőim is mind ilyenek, akit kérdeztem, mindenki tud azonozulni ezzel a jelenséggel.

Mindegy hogy csúnya vagy átlagos vagy, ha te aznap jól érzed magad a bőrödben, ki van mosva a hajad, fel vagy öltözve elegánsan, akkor automatikusan szebbnek érzed magad, mert ezek a dolgok magabizzosságot adnak, és elfelejtkezel arról, hogy hogy néz ki az arcod közben. Ugyanúgy egy szép ember is, ha rosszul érzi magát a bőrében aznap, elfelejtkezhet, hogy neki szép az arca, és aznap mondjuk átlagon alulinak gondolja magát.

Szóval az önbizalom mindig pillanatnyi.

2023. febr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!