Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak elszállva maguktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak elszállva maguktól a nők a Badoon, mire veri magát az is aki előnytelen külsejű?

Figyelt kérdés
Na jön egyből majd a támadó komment,na dehát miért írsz rá akkor előnytelen külsejű hölgyekre, csupán kíváncsiságból, hogy az vissza -e ír

2021. jún. 26. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
A társkereső húspiac hasonlóan működik, mint bármely más piac, amit elsősorban a kereslet-kínálat függvény határoz meg. Ha egy adott korosztályban a férfiakból túlkínálat van, a nőkre pedig túlkereslet, akkor nyilván a nőknek több esélyük lesz, hogy akkor is elkelnek ,ha nem épp a legkívánatosabbak. Ha valaki elszáll magától, annak ez lehet az oka, hogy tudja,látja, hogy így is vannak, akik tepernek érte. Bár ettől függetlenül mégsem száll el magától minden nő, és mégsem lesz minden férfi hason csúszó teperő, mert mégiscsak emberek vagyunk egyéni preferenciákkal és érzésekkel, vagy legalábbis nem mindenki ösztönlény.
2021. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert valaki ronda, attól még nem kötelező neki semmi sem.
2021. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jolvan
2021. jún. 26. 10:19
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

Mi közöd neked,ahhoz?? Ha nem tetszik ne nézd és ennyi ,ne ugass màsnak.

Te se vagy miss kigyúrt,tökéletes!!

2021. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

De mit jelent nálad az hogy veri magát??

Mert én is kaptam meg már hogy milyen neveletlen és nagyképű vagyok és más nem nyilvános jelzők. Csak mert annyit írtam köszi nem szeretnék veled ismerkedni.

2021. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval aki nem válaszol neked, az el van szállva magától. Szerintem meg inkább te vagy elszállva magadtól, ha azt hiszed, hogy a szerinted ronda nők majd félájultan a meghatottságtól fognak az ágyadba zuhanni, hogy ilyen nagy megtiszteltetés érte őket.
2021. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy sok nő szerint helyes vagyok a való életben,itt meg azt merik írni én nem vagyok szép fiú
2021. jún. 26. 13:59
 8/17 anonim ***** válasza:

Miert akarnak a ronda pasik is top 10-es baratnot?

A kerdesednek itt a masik oldala, te sem hajlando leallni olyannal, aki nem tetszik. Nincs is mirol beszelni.

2021. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda
2021. jún. 26. 14:50
 10/17 anonim ***** válasza:

"sok nő szerint helyes vagyok a való életben"


AKkor miért nem velük próbálkozol?

2021. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!