Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "gáz" regisztrálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "gáz" regisztrálni társkereső oldalra? És mi van, ha az ember aszexuális?

Figyelt kérdés

Hirdetni, árulni magam, hát nem tudom, fura. Ugye az internet a végtelen lehetőségek tárháza etéren. Ha dugni akarsz fél-1 órán belül ingyen megteheted ha úgy akarod. Próbáltam, írtam velük pár sort, csak d.gás és ennyi. Hihetetlen milyen gyorsan, könnyen megy ez😁

Kb. szia b.szunk, ok itt és itt dugjál meg, "már nagyon kívánlak, dugjál meg keményen". "Alig várom, hogy a farkad bennem legyen" Ez meg miaf.sz?🤣

Válasz "ok", mellé a telefonszáma és címe, a dugás időpontjával.😁 Nem mertem elmenni.



Régebben azért volt pár dolog, de azok ilyen gyerekes "égések" voltak, a korombeliek legtöbbje már mind tapasztaltak, már mind leellettek, családjuk, házuk van stb..

Meg hát úgy béna is vagyok ehhez tapasztalat híján csak égetem, lejáratom magam. "A “szerelem” csak egy párzásra késztető kémiai reakció, ami keményen beüt aztán lassan elmúlik." Aztán élhetsz vele életed végéig. Ez tényleg így működik? 🤔


Egyszer lefizettem egy nőt, de olyan tárgyias volt, nem tudtam mit csináljak, féltem hozzáérni is. Orálisan akart gumival kielégíteni, de nem éreztem semmit azon kívül, hogy nagyon izgultam, a pulzusom tuti 200 körül volt, de még csak fel se állt 😁.


Mostmár azért elég egy hívás, egy üzenet, vagy 2 házzal arrébb ott a szomszéd lánya aki gyerekkora óta szerelmes beléd, vagy ha fiúval akar d.gni az ember, akkor 2 utcával arrébb ott a másik bisex srác stb.


31 éves vagyok, és még sosem fogtam, vagy nyúltam még sehogy pinához. Milyen érzés lehet ez gyakorlatban a másiknak? 🤔 Mivan ha rosszul csinálom vagy fáj a másiknak?

Fiúval meg nem tudom, elméletben érdekel a dolog, de gyakorlatban taszít, hogy egy másik, velem azonos nemű ember péniszéhez hozzáérjek. Nem tudom miért.


Másoknak ez már olyan könnyű meg unalmas lehet ez ennyi idősen, mint levegőt venni. Azt hiszem a Kinsey -skálán elméletben én egy 5-ös vagyok, de gyakorlatban nem tudom.



2023. febr. 10. 21:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ne csinálj magadnak kistestvért se. XD


Csak vicceltem.

Az introdbeli sok fura dolog miatt gondoltam, talán érdemes külön megjegyezni. Hogy se állat, se gyerek, se rokon. Mert sokszor a hosszú incel évek visznek ilyenekbe felajzott nyomikat.

2023. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Na jó, mára azt hiszem elég volt a gyakoriból🤦


B+ az a probléma (másoknak), hogy senkivel nem érdekel a testi kapcsolat, még ha szerelmes vagyok akkor se, mert valószínűleg aszexuális vagyok

2023. febr. 11. 14:19
 23/23 anonim ***** válasza:
Akkor egészségedre :D
2023. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!