Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "gáz" regisztrálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "gáz" regisztrálni társkereső oldalra? És mi van, ha az ember aszexuális?

Figyelt kérdés

Hirdetni, árulni magam, hát nem tudom, fura. Ugye az internet a végtelen lehetőségek tárháza etéren. Ha dugni akarsz fél-1 órán belül ingyen megteheted ha úgy akarod. Próbáltam, írtam velük pár sort, csak d.gás és ennyi. Hihetetlen milyen gyorsan, könnyen megy ez😁

Kb. szia b.szunk, ok itt és itt dugjál meg, "már nagyon kívánlak, dugjál meg keményen". "Alig várom, hogy a farkad bennem legyen" Ez meg miaf.sz?🤣

Válasz "ok", mellé a telefonszáma és címe, a dugás időpontjával.😁 Nem mertem elmenni.



Régebben azért volt pár dolog, de azok ilyen gyerekes "égések" voltak, a korombeliek legtöbbje már mind tapasztaltak, már mind leellettek, családjuk, házuk van stb..

Meg hát úgy béna is vagyok ehhez tapasztalat híján csak égetem, lejáratom magam. "A “szerelem” csak egy párzásra késztető kémiai reakció, ami keményen beüt aztán lassan elmúlik." Aztán élhetsz vele életed végéig. Ez tényleg így működik? 🤔


Egyszer lefizettem egy nőt, de olyan tárgyias volt, nem tudtam mit csináljak, féltem hozzáérni is. Orálisan akart gumival kielégíteni, de nem éreztem semmit azon kívül, hogy nagyon izgultam, a pulzusom tuti 200 körül volt, de még csak fel se állt 😁.


Mostmár azért elég egy hívás, egy üzenet, vagy 2 házzal arrébb ott a szomszéd lánya aki gyerekkora óta szerelmes beléd, vagy ha fiúval akar d.gni az ember, akkor 2 utcával arrébb ott a másik bisex srác stb.


31 éves vagyok, és még sosem fogtam, vagy nyúltam még sehogy pinához. Milyen érzés lehet ez gyakorlatban a másiknak? 🤔 Mivan ha rosszul csinálom vagy fáj a másiknak?

Fiúval meg nem tudom, elméletben érdekel a dolog, de gyakorlatban taszít, hogy egy másik, velem azonos nemű ember péniszéhez hozzáérjek. Nem tudom miért.


Másoknak ez már olyan könnyű meg unalmas lehet ez ennyi idősen, mint levegőt venni. Azt hiszem a Kinsey -skálán elméletben én egy 5-ös vagyok, de gyakorlatban nem tudom.



2023. febr. 10. 21:53
1 2 3
 1/23 Noren1989 ***** válasza:
100%
31éves férfiként cirip.
2023. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1 alacsony önbecsülés
2023. febr. 10. 22:03
 3/23 anonim ***** válasza:
Ott nem fogsz nőt találni.
2023. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#3 köszi, most megyek és mély depresszióba zuhanok 😢
2023. febr. 10. 23:15
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha kinsey-n 5-nek tartod magad, akkor meleg vagy és csak alkalmanként feküdnél le nővel. A leírtak alapján kettes vagy. Ha aszex vagy akkor nem őrölnéd magad ezzel a kérdéssel, hanem egyébbel foglalkoznál. Kicsit rakd rendbe magad, mert egy elveszett lélek vagy, aki baromira magányos és ilyen süket oldalas, baromságokkal próbál emberi kommunikációt kialakítani, hogy az agyacskád egy kis dopamint termeljen, ami javít temporálisan a kedélyeden...
2023. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#5 miért, hogyan jellemeznél egy aszexuális embert?

Voltam már szerelmes fiúba, meg lányba is: a lány egy rokon párja volt, és észrevette rajtam hogy mivan, mert az ilyesmit nehéz elrejteni, leveleket írt (annó nem volt ilyen elterjedt a net), finoman elküldtem a p.csába, nem állt le, de a takarodj k.rva szóra már befejezte. Nem érdekelt annyira, hogy milyen lehet pucéran, persze elképzeltem párszor, de igazából azt hiszem maximum részegen nyúltam volna csak hozzá.


Nem tudom én sem eldönteni. Mit csináljak? Gyakorlat? Ismerős körökből, se szomszéd meg ilyesmi azért nem merem gyakorlatban megpróbálni a dolgot, mert megkapom a b.zi jelzőt, ha mégse jön össze a dolog. Lehet bisex vagyok, nem tudom.

A fiúk is érdekelnek, sőt, ők jobban, ha kiverném a másik f.szát vagy l.szopnám, ilyen gondolatok is vannak..😁

De a valóságban hányingerem van, ha a másik tényleg azt akarná. Mindegy, max leokádok valakit.

Sok-sok beteg gondolat. De gyakorlatban nem merem, nem mertem megtenni.


Lassan ideje lesz kipróbálni, egyszer élünk. Lehet ki kéne próbálni mindkettővel valami komolyabbat, és meglátom melyik jön be?🤔


"

Az aszexualitás nem szexuális zavar, hanem a szexuális vonzalom teljes vagy részleges hiánya. Számos aszexuális ember érez (romantikus, plátói, esztétikai vagy érzéki) vonzalmat, ellenben nincs belső késztetésük arra, hogy a vonzódást szexuálisan is megéljék valakivel. Vágyat inkább mások megismerése, másokhoz való közel kerülés iránt éreznek, tapasztalnak.


A legtöbben fizikailag képesek az orgazmusra, és vannak, akik rendszeresen maszturbálnak, bár esetenként arról is említést tesznek, hogy normálisan működő fizikai reakciójukkal képtelenek érdemben mit kezdeni, zavarba hozza őket.


Kapcsolatok

Szerkesztés

Az aszexuális embereknek ugyanolyan érzelmi szükségleteik vannak, mint bárki másnak. Néhányan egyedül boldogabbak, míg mások meghitt baráti közösséget gyűjtenek maguk köré. Vannak, akik vágynak egy bizalmasabb, romantikus kapcsolat kiépítésére és ugyanúgy randevúznak, mint a szexuálisabb társaik egymással. Kétséget kizáró, hogy a nagyfokú társadalmi igények miatt a magukat aszexuálisnak vallók nagy része párkapcsolatban vagy házasságban él."


[link]

2023. febr. 11. 00:47
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, mi vagy, de a leirasod és a stílusod alapján borzasztó antipatikus vagy 😅
2023. febr. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Az a gáz, hogy 2023-ban itt vagy leragadva
2023. febr. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#7 azért a való életben úgy általánosságban elmondható, hogy kedvelnek az emberek, nem vagyok antiszoc vannak barátaim😁


Annyira nem érdekel a dolog, csak van ez az erős társadalmi elvárás. Nincs gyereked? Miért? Nincs barátnőd? Jó, ma ezt a lányt fogod megb.szni

2023. febr. 11. 08:33
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Én ezt a hosszú rizsát most nem akarom elolvasni, "Milyen érzés lehet ez gyakorlatban a másiknak?" - így a közepén... te csak össze vissza filozofálsz, most mindent kiokádsz magadból...


Nem gáz regisztrálni társkeresőre, sok embernek kevés lehetősége van ismerkedni, és ha be meri vallani magának, és másoknak, hogy igen is, én szeretnék párkapcsolatot, akkor miért ne keressen... Keressen, próbálkozzon.


Ha valaki tudja, hogy aszexuális, szerintem muszáj lenne neki egy kifejezetten aszexuálisok számára létrejött társkeresőn ismerkednie. Sajnos ebben nem nagyon lehet kompromisszum egy kapcsolatban, ha a másik hétköznapi szexualitással rendelkezik...

2023. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!