Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "gáz" regisztrálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "gáz" regisztrálni társkereső oldalra? És mi van, ha az ember aszexuális?

Figyelt kérdés

Hirdetni, árulni magam, hát nem tudom, fura. Ugye az internet a végtelen lehetőségek tárháza etéren. Ha dugni akarsz fél-1 órán belül ingyen megteheted ha úgy akarod. Próbáltam, írtam velük pár sort, csak d.gás és ennyi. Hihetetlen milyen gyorsan, könnyen megy ez😁

Kb. szia b.szunk, ok itt és itt dugjál meg, "már nagyon kívánlak, dugjál meg keményen". "Alig várom, hogy a farkad bennem legyen" Ez meg miaf.sz?🤣

Válasz "ok", mellé a telefonszáma és címe, a dugás időpontjával.😁 Nem mertem elmenni.



Régebben azért volt pár dolog, de azok ilyen gyerekes "égések" voltak, a korombeliek legtöbbje már mind tapasztaltak, már mind leellettek, családjuk, házuk van stb..

Meg hát úgy béna is vagyok ehhez tapasztalat híján csak égetem, lejáratom magam. "A “szerelem” csak egy párzásra késztető kémiai reakció, ami keményen beüt aztán lassan elmúlik." Aztán élhetsz vele életed végéig. Ez tényleg így működik? 🤔


Egyszer lefizettem egy nőt, de olyan tárgyias volt, nem tudtam mit csináljak, féltem hozzáérni is. Orálisan akart gumival kielégíteni, de nem éreztem semmit azon kívül, hogy nagyon izgultam, a pulzusom tuti 200 körül volt, de még csak fel se állt 😁.


Mostmár azért elég egy hívás, egy üzenet, vagy 2 házzal arrébb ott a szomszéd lánya aki gyerekkora óta szerelmes beléd, vagy ha fiúval akar d.gni az ember, akkor 2 utcával arrébb ott a másik bisex srác stb.


31 éves vagyok, és még sosem fogtam, vagy nyúltam még sehogy pinához. Milyen érzés lehet ez gyakorlatban a másiknak? 🤔 Mivan ha rosszul csinálom vagy fáj a másiknak?

Fiúval meg nem tudom, elméletben érdekel a dolog, de gyakorlatban taszít, hogy egy másik, velem azonos nemű ember péniszéhez hozzáérjek. Nem tudom miért.


Másoknak ez már olyan könnyű meg unalmas lehet ez ennyi idősen, mint levegőt venni. Azt hiszem a Kinsey -skálán elméletben én egy 5-ös vagyok, de gyakorlatban nem tudom.



2023. febr. 10. 21:53
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#10 hát ezaz, túlgondolom az egészet.

A felnőttek döntő többsége szexelni szokott, családot alapítani. De ha valaki ezzel próbálkozott, vagy abban a hitben volt, hogy én testi kapcsolatot akarok létesíteni vele, azt leráztam, megbántottam.

Kinek kéne egy olyan, aki nem akar szexelni? Kihagyja a dolog legjobb részét 😁


Itt nem az van, hogy szégyellem, hogy meleg lennék, mert azzal/azokkal a fiúval sem érdekelt a dolog, akikel már megtehettem volna.

Ha tényleg úgy lenne, akkor idővel azt hiszem a családom, a barátok, rokonok is megemésztenék a dolgot. 1-2 évig biztos én lennék a fő pletykatéma, páran biztosan megutálnának, de ha szeretném a másikat nem érdekelne.

Volt már rá bőven lehetőségem, hogy mind a 2 nemmel kipróbáljam, de nem érdekelt a dolog. Picit máshogy működöm, mint mások. A valódi intim, testi kapcsolat nem érdekel.


Aszexuális társkereső Magyarországon azt hiszem csak 1 van, valami Facebook csoport, és jó kevesen vagyunk

2023. febr. 11. 09:14
 12/23 anonim ***** válasza:
60%

Aszex vagy, de mégsem.

Uzi vagy, de nem.

Impotens vagy, de nem.

Így születnek a pszichopata kéjgyilkosok kb.

Y gen incel shrek vagy, igen.

2023. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ok😁 Ideje megkérdezni erről egy szakembert
2023. febr. 11. 10:09
 14/23 anonim ***** válasza:

Fokozatosan. Csak masszázsra menj párszor, ellazulsz ha nő megérint.

Utána olyanhoz, aki csak kézimunkát, franciát vállal.

Aztán csak full extrára. Menj vissza többször, ha még nem az igazi.

Szép nőhöz menj csak. Faßikkal, állatokkal, gyerekkekel soha!

Lehet így megoldódik, pszichologus se ártana, de jo referenciákkal. Sok a lelki sérül, aki a saját baját akarja gyógyítani, csak azért lesz pszich.

12

2023. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Annyira ráfeszülök erre az egészre, túlgondolom, hogy nem érzek semmit. Beszéltünk erről az ősökkel is egy picit, hogy lehet b.zi vagyok🤔


Lehet csak egy kis pia kéne hozzá, hogy ne gondolkodjak előre annyit.

Sokakat megbántottam már, lányokat, fiúkat is. Komoly lelkiismeret furdalások vannak itt kérem szépen🥲

Köszönöm szépen a válaszokat!

2023. febr. 11. 10:25
 16/23 A kérdező kommentje:

#14 az a probléma màsoknak, felnőtteknek, hogy nem érdekel velük a testi kapcsolat.


Nem érdekel se a pedofília (sose érdekelt), se az animal szex.

Annyira azért nem vagyok beteg, ha ilyet làtnék csukatnàm le a g.cibe! levegő nem való a tüdejébe azoknak, akik erre vetemednek. Betegség, de remélem az ilyeneknek lassú, fájdalmas haláluk lesz😇 és nem szaporodnak

2023. febr. 11. 13:37
 17/23 anonim ***** válasza:

Oké, de rokonokkal se.

Próbáld ki a masszázst, ott nem kötelező felizgulni, nincs elvárás. A lány csak örülni fog, ha nem kell happyending.

Lehet tudatosan nem igényeled a kontaktust, de tudat alatt meg sztem nő a feszültség, az jön le az introból.

2023. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#17 jöhet a hegyi beszéd egy olyannak, akinek soha nem volt párkapcsolata, és soha nem szexelt senkivel felnőtt létére🤣

Szerinted ennyi idősen nem tudom, hogy mi az amit szabad, s mi az amit nem? XD


Nem tudom. Vannak ezek a nyálas, romantikus filmek, és nem tudom, nem értem mi az, amiért ennyi mindent képesek megtenni az emberek🤔

Annyira szeretni valakit, hogy kb. bármit megtennél érte

2023. febr. 11. 13:50
 19/23 anonim ***** válasza:

Szexelni bármikor lehet, nincs korhatár. Nem maradtál ki semmiből.

A szerelem, annak mindenkinek más definíciója. Simán van egy csomó olyan nő, aki így gondolja, mint te a nyálat stb.

Keresgélni kell.

2023. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
rokonokkal 🤔 most hogy írod, kedvem támadt megdugdni a saját testvéremet 🤣 te beteg állat! 🤦
2023. febr. 11. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!