Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van unalombol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van unalombol regisztrálni a társkeresőre? Nem egy csajtol hallottam már ezt.

Figyelt kérdés

Amikor elkezdek beszélgetni a lányokkal a Tinderen,akkor nem egy lány leírja,hogy "Oo,én csak unalombol regisztráltam ide a társkeresőre".

Ezután nekem el is megy a kedvem a lánnyal való ismerkedéstől,hiszen feleslegesnek érzem az ismerkedésre fektetett energiát,ha ő nem ismerkedés céljából használja a társkeresőt,hanem csak unalombol.

Mi értelme unalombol regisztrálni egy társkeresőre?


Érdemes ilyen csajokkal tovább ismerkedni vagy felesleges energiát belefektetni?


2021. nov. 21. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az az értelme, hogy szórakozzon. Ha tartós kapcsolatot keresel velük felesleges.
2021. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Unaloműzésért. :D De hát na, most mi más oka lenne. Felmennek játszadozni kicsit, így lehet beszélgetni emberekkel, kiröhögni a ciki adatlapokat, vagy méricskélni magukat másokhoz, álmodozni emberekről. Mit tudom én. Lényeg hogy amíg ezeket csinálja, telik az idő. Szerintem nem akarnak komoly kapcsolatot és nem csak kamuból írták ki hogy unalomból regizstráltak. Csak olyannak gondolják magukat, akiknek bármit meg lehet tenni, és ne szóljonb már közbe senki hogy mit csinálnak. Kerülendők az ilyenek szerintem, én még sose beszélgettem velük jókat. Aki tényleg barátot keres, az majd azt fogja mondani.
2021. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
A legtöbb nőtől túl sok értelmet ne várj.
2021. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Hiszed vagy sem, pasiban is van ilyen. Főleg éjszakás műszakban dolgozóknál. Beszélgetnek egy ideig, aztán vagy eltűnnek, vagy randiznak, de "furcsamód" soha egyik randiból sem lesz második.
2021. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
#4: Ne keverjük azt, ha valaki talál jobbat és azzal randizik...
2021. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan app nincs, amin udvari bolondot lehet keresni a hercegnőknek, aki szórakoztatná őket. Ismerkedős app, meg van.

És pont ugyan olyan jól működik nekik.

2021. nov. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ma nem érzem magam elég csinosnak, felmegyek társkeresőre. Első órában 6000 levél, lájk stb oké megnyugodtam le is törlöm.


Nők.


...🤦🏻‍♂️

2021. nov. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!