Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem egy fiatal csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy fiatal csajjal 21 éves egyetemista én 34 éves vagyok és van egy 4 éves fiam szerintetek lehet komoly kapcsolatom vele?

Figyelt kérdés
2023. febr. 10. 16:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
26%
30.-nál a pont! Tapasztalatból mondom, hogy a 2 szint 2., legnagyobb foka a családja.
2023. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Fel év alatt gondoloma gyerekeddel is találkozott.Jól kijönnek?Fiadnak mi a véleménye róla?


A fél év után fura,hogy a családjának még nem mutatott be.Persze,ha nem tartják a kapcsolatot/messze élnek,érthető.

2023. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
A szüleinek is bemutatott már
2023. febr. 12. 07:33
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
#33. Akkor elég komolynak tűnik, mert vállalja a kapcsolatot azok előtt is, akik fontosak a számára. Azt nem írtad, hogy nálad lakik-e, vagy még otthon. Az igazi elköteleződés az összeköltözés szerintem
2023. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

:D Ez jó ez!

- Biztos nem mutatta be a szüleinek, mert hogy azon múlik komoly-e a sztori.

- DE, bemutatott már

- akkor biztos nem költözött még hozzád, mert hogy az az igazi elköteleződés.


Várom, hogy az lesz a válasz, hogy de, odaköltözött már, mert egyébként egy egyetemista mitől ne költözött volna hozzá, hisz mennyivel egyszerűbb, mint albit fizetni... Nagy elköteleződés tényleg, valakihez odarámolni, kb. egy nap és elrámolni sem több tőle!

Bármi is van kérdező, kérlek válaszolj igennel, mert várom mi lesz a következő fokozata ennek, meddig nem hiszik, hogy ebből lehet valami... mi kell még?

Szerintem a következő az, hogy beszéltetek-e már házasságról...


Szüleink korosztályánál szerintem baromira gyakori a 10-15 év korkülönbség, szinte általános, és továbbra is tartom, hogy kis csírák verik itt a hisztériát, és reménykednek abban, hogy ez nem komoly, mert egészen egyszerűen sérti a lelküket ez, hogy Ők fiúkák, Te férfi és elvitt egy férfi egy lányt a lehetségesek közül!

Az érdekelne csak, hogy a szülei között mekkora a korkülönbség? (saccra, ha nem tudod pontosan)

2023. febr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
23%
#35 Nagyot tévedsz, ha "kis fiúkának" gondolsz.
2023. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!