Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha a 18 éves...

Mit csinálnál ha a 18 éves egyetemista lányod a puncs oldalon lenne fent, és így szerezne pénzt magának mert ő nem akar dolgozni egyetem mellett?

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 08:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
63%
Tudom,én vagyok a maradi,de mi az a puncs oldal?😅
2020. nov. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
20%
befizetnék én is
2020. nov. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
50%
Beszélgetnek vele probalnek neki segíteni ha pedig nem lehet ra hatni és nem akarna abbahagyni elmondanám neki hogy most mekkora fájdalmat okozott ha nem áll le egy idő után kitagadnam akármennyire is fájna nem tudnam elfogadni hogy a lányom prostituált
2020. nov. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
60%
Nem fizetném tovább az egyetemét, valamint még otthonról is kitenném. Ha tisztességes munkával nem akar pénzt keresni, csak k*rválkodással akkor nincs helye otthon.
2020. nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk elszégyellném magam, hogy 18 év alatt annyit nem kapartam össze, hogy a lányom iskoláit fussa.


Ez megmagyarázza azt is, hogy ő miért nem dolgozni megy, miért egy ilyen honlapra. Talán nem volt előtte megfelelő példa.



Ismét itt a példa, csak az vállaljon gyereket, aki el is tudja tartani.

2020. nov. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
71%
Ott a szülő, valamint nagyon elrontott a nevelésben.
2020. nov. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
40%
5-tel nagyon egyet értek
2020. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
30%

Nem feltétlen a szülő " hibás"

Nem tudjuk jelenleg miért is mire kell a lánynak dolgozni

Engem anyám nyolcadik után küldött volna melózni hogy legyen neki több pénze

Én tanulni akartam elköltöztem stb stb de sose kurvultam.


Lehetek én is maradi de a k*rvaság az k*rvaság legyen az akárhanyadik század meg modern kor meg kétezer akármennyi stb stb



Pár dolgot tehetsz, netet mobilt elvenni egy apai pofont leverni s eltiltani mindentől.


Ennyiből is látszik, hogy nincs megnevelve elvan kapatva.


Ha ennyiből nem ért akkor összepakolni a cuccait aztán menjen valamelyik kuncsafjához.



Mellesleg ha meg te vagy a lány akkor a helyedbe rohadtul szégyellném magam.

2020. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
25%

Egyetemről ki iratnám és kiraknám. Remélem azzal tisztában vagy, hogy össze vissza kefélik az apja illetve nagyapja korúak. Nehogy azt hidd h bájcseveg és azért ő huuu de nagy pénzt kap

A kislány már veszett fejsze nyele kár a további évekért az egyetemen úgyis marad egy kis rüfke.


Szerintem már tágabb a luka ,mint aki 8 gyereket szült roma asszony.

2020. nov. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
44%

Lusta tanulni meg dolgozni, de a lábát szétteni nem... Végülis tök logikus és kényelmesebb de fene a gusztusát, hogy 20-30 évvel idősebb szószerint vén fax járkál benne meg cumikázza 👏👏👏


Év szülői díj mehet nektek is



Mellesleg honnan tudod, hogy fent van?

2020. nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!