Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam egy statisztikát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam egy statisztikát, miszerint Ausztriában is sok a párkapcsolati bántalmazás. Azt hittem, hogy ott nincs ennyi. Miért történhet ez meg úgy, hogy az osztrákok sokkal jobb életkörülmények között élnek és kiegyensúlyozottabb családban nőnek fel?

Figyelt kérdés

Ez az a stat, amit láttam:


Ausztriában 🇦🇹minden negyedik nő tapasztalt már fizikai vagy szexuális erőszakot.

16,41%-uk párkapcsolati erőszak áldozata. Ez az osztrák statisztikai hivatal aktuális felmérésének eredménye:


Ausztriában minden negyedik 15 évesnél idősebb nő (26,61 százalék) átélt valamilyen fizikai vagy szexuális erőszakot.

A nők 8,70 százaléka volt már nemi erőszak áldozata.


Ausztriában a nők 16,41 százalékának esett már áldozatul fizikai és/ vagy szexuális erőszaknak élettársi kapcsolatban. Csaknem 40 százalékuk szenvedett el lelki erőszakot.


Ausztriában a szexuális erőszakos esetek 96,96 százalékában férfi az elkövető, 2,47 százalékuk tapasztalt már erőszakot női elkövetőktől.

A nők 59,30 százaléka egy általa ismert személyt nevez meg elkövetőként. 49,94 százalékuk ismeretlen.


2023. jan. 18. 11:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
44%

8.


Niedermüller-különdíjas megszólalás volt ez, az ön nyereménye 40 év vándorlás a sivatagban, személyesen Niedermüller úrral. A gyülekezési ponton a "Mózes" nevű túravezetőt kell keresnie.

2023. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 értelmezhetetlen a válaszod. Mi köze a zsidóknak ehhez a kérdéshez? Nyilvánvalóan a színesbőrű migránsokról beszélünk mindannyian (én a #3 vagyok), az afrikai fekete és észak-afrikai arab hordákról, és a közel-keleti arabokról. A zsidózásod itt nettó ostobaság.
2023. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
37%

12.


Csak általában ők szeretik fikázni, támadni a fehér (és a távol-keleti ázsiai) rasszt, mert... igazából nem tudom miért. De elég hosszú ideje ez megy, a többit pedig általában magasztalják. Ennek oka is ismeretlen.

2023. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!