Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egyfajta bántalmazás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egyfajta bántalmazás párkapcsolaton belül?

Figyelt kérdés

Elraktam a szerződést, amire közös ügyünk miatt volt szükség. Nem szólt semmit, csak kétszer odanézett rosszallóan. Kb. mi a... csinálsz már??

Ez nem egyedi eset, csúnyán néz, ha nem úgy mozdulok, ahogy neki tetszik, a saját otthonomban...

Nem mindig ilyen, van, hogy jön, bújik, ölel. De ez nem normális.

Vagy direkt provokál? Már nem tudom, mit gondoljak.


2023. jan. 6. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehet, hogy van egy kis üldözési mániád? Lehet, csak azt nézte, hogy hova teszed.
2023. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, eléggé kifejező arca van. Konkrétan pofat vág.
2023. jan. 6. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem bántalmazás
2023. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem
2023. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem vesz karácsonyra bundát, akkor meg állatbarátnak nézed vagy smucignak? :DDD

Talán még szüksége volt a szerződésre..., talán tudja azt, hogy mindent elkeversz...talán nálad a baj...

2023. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Csak megnézte hová teszed, a pillantása a feszült figyelmet sugározhatta.
2023. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem kicsit olyan mintha az is idegesítene, hogy lélegzik...


Bántalmazó kapcsolatból menekültem, az nem ilyen. De ha elkezd megjegyzéseket is hozzátenni a "mozdulataidhoz", akkor kezdhetsz gyanakodni, de akkor se mindegy hogyan teszi.

2023. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Van amikor vannak megjegyzések is.

Akik nem értették, örüljenek, hogy nem élnek ilyenben. Ő is belatta, hogy sokszor zavarja egy mozdulat, bármi. És olyankor fejeket vág. Ne üljek oda, ne menjek arra, ne mozduljak.

2023. jan. 6. 22:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor mért kérdezed, ha érzed?

Hidd el, amit tapasztalsz!

2023. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!