Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazat fog mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat fog mondani? Vagy elverjem?

Figyelt kérdés
van egy srác akiről tudom h tetszik neki a barátnőm, sőt azt is tudom h meg akarja szerezni magának és meg is akarja dugni... tegnap este is egy szórakozó helyen voltunk és a csajomat stilelte, akkor meguntam és kihívtam dumálni, én normális akartam vele lenni, ő meg neki állt sz*rakodni velem, és nem bírom ha egy s*ggfej nekem ugat ezért megütöttem...többször is...a barátnőm is látta, kiakadt és sírva jött oda h ne piszkáljam, sztem neki is tetszik ez a köcsög...de megígértem neki ha megtudom h neki bejön akkor őt is elverem. Ma délután beszélni fogok vele és meglátom mi lesz....
2010. okt. 3. 11:52
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
ez a büdös k**va jól átcseszte az agyamat szakított velem, mert megsajnálta azt a férget...pfff...mondtam neki csréjetek nyálat, és gyomron vágtam, otthagytam...és hazajöttem...mivel van itt nálam pár cucca, azt most leviszem a kukába...írok neki egy sms-t hogy ott megtalálja ha időben jön érte,mert holnap viszik el a szemetet a kukások :D a haverjaim is el akarják verni a srácot mert egy szemét, így hétvégén azt hiszem nagy buli lesz LOL kösz aki azt írta ne üssem meg és magamnak h nem hallgattam rá :D csá
2010. okt. 3. 13:49
 32/38 anonim ***** válasza:
Na most akkor a barátnőd vagy kavartok?Mert a kettő nem ugyanaz.Én nem megyek bele, hogy megérdemelte e a srác vagy nem, de a csajt meg ne merd már ütni ember!!!!Attól, hogy "megvéd" valakit nem következik belőle az, hogy tetszik neki, csak tudod vannak emberi érzései, amik neked nincsenek.
2010. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Hát ha ez igaz, remélem az exed rokonai úgy agyonvernek, hogy zsírfolt sem marad a helyeden!
2010. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Vagy kamu a kérdés, vagy egy nagy seg.fej vagy. Ha az én lányomat verné el egy ilyen takony suttyó, biztosan szétverném a pofáját, kiherélném, és a herezacskóját a szájába nyomnám.

De gondolom egy kis görcs vagy úgy 160 magas, tele kisebbségi érzéssel.

2010. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
KAMUUUUU
2010. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

hát ha a csajt megütötted akk ritka nagy paraszt vagy!!!! és biztos te is csak a gyengébbel tudsz kötekedni!!

féltékenysébgől én is ütöttem meg srácot, de a csajhoz hozzá sem nyúltam. Ocsmány dolog!

Próbálkoznál velem te csíra! Asszem összecsomagolnálak azt bedobnálak a kutyáknak te takony!

am biztos cigány :P

2010. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés ha KAMU ha nem (szerintem az) akkor is egy b.szott nagy r.hadt s.gg vagy barom állat!!!Pffff
2010. okt. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 crystal90 válasza:

oooo h teged dobott volna ki anyad a kukaba miko megcsinalt

bekepzelt kis pocs

2010. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!