Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazat fog mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat fog mondani? Vagy elverjem?

Figyelt kérdés
van egy srác akiről tudom h tetszik neki a barátnőm, sőt azt is tudom h meg akarja szerezni magának és meg is akarja dugni... tegnap este is egy szórakozó helyen voltunk és a csajomat stilelte, akkor meguntam és kihívtam dumálni, én normális akartam vele lenni, ő meg neki állt sz*rakodni velem, és nem bírom ha egy s*ggfej nekem ugat ezért megütöttem...többször is...a barátnőm is látta, kiakadt és sírva jött oda h ne piszkáljam, sztem neki is tetszik ez a köcsög...de megígértem neki ha megtudom h neki bejön akkor őt is elverem. Ma délután beszélni fogok vele és meglátom mi lesz....
2010. okt. 3. 11:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha börtönben akarod végezni, verd. A nők elcsábítása nem törvénysértő, viszont valakit megverni igen.
2010. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod magad végképp elásni na bántsd a lányt. Az egy elég utolsó dolog szerintem. Fogadd el, hogy nem és kész. Tudom-tudom könnyű mondani a közhelyeket, de egy normális felnőtt felnőtt ember így viselkedik. Ha nem így lenne. már a nők 3/4-ét elpáholták volna. Hozzáteszem néha jogosan.

Ha már ő ennyire birka, örülj neki, h megszabadulsz tőle és legyen boldog a s*ggfejjel, te meg ne legyél süllyedj odáig, h megvered! Nem ér annyit...


25/L

2010. okt. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

hát a gyereket én is naon megvertem volna, viszont a csajhoz egy ujjal nem nyúlnék. Sztem nincs annál ocsmányabb amikor egy férfi megüt egy nőt, akármit is csinált. Max elküldeném az annyjába a csajt meg ilyesmi, de nem ütném meg.

Ja és nagy valószínűséggel hazudni fog a csaj, mert lehet megilyedt. De sztem normálisan beszéld meg vele mi van, ha azt mondja, hogy őt jobban szereti, akk szakíts vele, de ne bántsd! A gyereket feszültséglevezetésként elverheted megint :D :P

Volt bnőm pasiját én is megagyaltam XD

2010. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem dadogok. :D -1 felnőtt a fentiekből. :)
2010. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Egy kicsit durva voltál.... Hány évesek vagytok??

A barátnőd sírhatott a viselkedésedtől is... Nem feltételenül jelenti azt, hogy tetszik neki a fiú.

Én nem bánom, hogy megütötted azt a pasit, ha valóban elakarta csábítani a barátnőd és van erre bizonyítékod. De a lánnyal druva voltál. Ha tudod, hogy egy kis szaja, akkor meg dobd ki és ne te kerülj bajba.

2010. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:

Nézd ha a sárc ilyen köcsög, és még a csajodnak is bejön, akkor nem éri meg értük koptatni a bütyködet találsz sokkal normálisabbat is.

21f

2010. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy barom, alpári suttyó vagy kedves kérdező.
2010. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

sztem ha a barátnőd ennyit nem fog fel hogy miért ütötted meg azt a bzit akkor sztem hagyd a pcsába a csajt is. nem tudom ki hagyná hogy csak úgy ráhajtsanak a bnőjére...

nemhogy inkább örülne hogy féltékeny vagy. (mármint remélem nem iylen beteges módon)

2010. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Dehogynem beteges. Szted nem az, aki verekszik? Menni kellene Dr Csernushoz.
2010. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Bár neked van igazad,kedves kérdező, de akkor is menj el egy aggresszió kezelő tanfolyamra. Nem fog így senki se megmaradni melletted hosszú távon.,
2010. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!