Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazat fog mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat fog mondani? Vagy elverjem?

Figyelt kérdés
van egy srác akiről tudom h tetszik neki a barátnőm, sőt azt is tudom h meg akarja szerezni magának és meg is akarja dugni... tegnap este is egy szórakozó helyen voltunk és a csajomat stilelte, akkor meguntam és kihívtam dumálni, én normális akartam vele lenni, ő meg neki állt sz*rakodni velem, és nem bírom ha egy s*ggfej nekem ugat ezért megütöttem...többször is...a barátnőm is látta, kiakadt és sírva jött oda h ne piszkáljam, sztem neki is tetszik ez a köcsög...de megígértem neki ha megtudom h neki bejön akkor őt is elverem. Ma délután beszélni fogok vele és meglátom mi lesz....
2010. okt. 3. 11:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
24 vagy és igazi pirmó állat.
2010. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
a fszodat verjed ne a csajt te állat
2010. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 crystal90 válasza:

hat ha tetszik neki a masik gratula mert te egy barom vagy

remelem egyedul maradsz es csak anyadba beregetheted a fa szod nem a csajod

2010. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Én az erőszakmentes megoldások híve vagyok. Nem kellett volna megütni. Levezetted az idegedet,de hidd el,nem lett jobb. Lehet normálisan beszéltél vele,de amikor kezdi a magáét,neked ugyanolyan normálisnak kell lenned. Ezzel elhiteted vele,hogy te felette vagy észben,meg mindenhogy. Ez neki sokkal jobban fog fájni,mint pár ütés. A barátnőd pedig ne fenyegesd ilyenekkel. Nincs annál ocsmányabb dolog,mint amikor egy férfi megüt egy nőt... Nem tudhatod miért borult ki ettől.
2010. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Egészségedre.

Azért gyerekek, hova lett 2 millió év törzsfejlődés?

Mi ez, a kőkorszak? Nem tetszik a fejed, beverem egy bunkósbottal?

Ha így élnénk tele lenne ez az ország kék zöld emberekkel..., Ez a cigányok értelmi szintje, ne váljunk már a korcsokhoz hasonlóvá..,

2010. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Kérdező te egy szánalmas kis nulla vagy. De lehet, csak minket akarsz idegesíteni. Tegyél meg nekünk egy szívességet, jó?? Magadon töltsd ki a haragod és ne a nőn. Esetleg mondd meg a neved és címed és mi segítünk rajtad.
2010. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Cigány vagy?

Mert szerintem több mint valószínű.

2010. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 gratis30 ***** válasza:
Előttem szólónál a pont! Ne egy nővel legyél kemény gyökér hanem állj velem szembe vagy velünk szembe! De valószínűnek tartom, hogy iszonyat módon húznád be füled, farkad sőt még vonyítanál is hozzá ha te lennél megagyalva. Nem csodálom, hogy a csajod menekülne a másik sráchoz.Ha csaj lennék ilyen idióta agresszív barom akkor se kellene ha aranyárba bevennének a zaciba. Te egy kretén vagy!
2010. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
nem vagyok cigány csak utálom ha hülyének néznek, pláne egy csaj akivel kavarok...
2010. okt. 3. 12:55
 30/38 anonim ***** válasza:
:) És szerinted a lány majd szó nélkül fogja hagyni? Szépen feljelent a rendőrségen te s*ggfej barom állat! Amúgy meg mi vagy te, hazugsávizsgáló gép? Honnan fogod tudni h igazat mond? -.- Rossz kancigány...
2010. okt. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!