Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazat fog mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat fog mondani? Vagy elverjem?

Figyelt kérdés
van egy srác akiről tudom h tetszik neki a barátnőm, sőt azt is tudom h meg akarja szerezni magának és meg is akarja dugni... tegnap este is egy szórakozó helyen voltunk és a csajomat stilelte, akkor meguntam és kihívtam dumálni, én normális akartam vele lenni, ő meg neki állt sz*rakodni velem, és nem bírom ha egy s*ggfej nekem ugat ezért megütöttem...többször is...a barátnőm is látta, kiakadt és sírva jött oda h ne piszkáljam, sztem neki is tetszik ez a köcsög...de megígértem neki ha megtudom h neki bejön akkor őt is elverem. Ma délután beszélni fogok vele és meglátom mi lesz....
2010. okt. 3. 11:52
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Én nem értem mit kell ezen ennyire kiborulni! Tetszik neki a barátnőd...És akkor mivan? Talán félsz hogy kevés vagy a csajnak? Akkor lenne okod rinyálni ha elcsábította volna barátnődet, így viszont feleslegesen pattogsz! Ha pedig bántanád a lányt, az apja helyében szarrá vernélek!
2010. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
az a beteges hogy normálisan megakarja beszélni majd pattog a gyerek? énis leütöttem volna kapja már be...
2010. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
lányt megverni ? remélem egyszer elkap téged valami kemény vad roma csorda és úgy meg ver hogy a kórházba infúzión kapod a zsírőskenyeret
2010. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Akinek nincsen esze, van boxere.
2010. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

3. vagyok

olvasom a válaszokat és már bocsi de ki az aki hagyná hogy ráhajtson vki a barátnőjére? sztem jogosan verte meg, pláne hogy normálisan akart először beszélni vele.

De ismétlem, a csajt PARASZTSÁG lenne bántani!

2010. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "hagyja" ráhajtani? Olyan nincsen. Ha félre akar menni, akkor is félremegy, ha te nem "hagyod". És igen primitív voltál kérdezős. De sejtem, hogy mindhárman azok vagytok.
2010. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Te vadbarom! Hozzá ne nyúlj ahhoz a szegény lányhoz! Szemét állat!
2010. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
majd meglátjuk ma délután talizok a csajommal, és kiffaggatom és ha egy kis apró szikráját is felfedezem benne h tetszik neki az a lúzer akkor agyonverem:@ jah én 24 vok ő meg 18
2010. okt. 3. 12:26
 19/38 anonim ***** válasza:
a lányt akarod agyonverni ,?
2010. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Hát ha csak így elvernéd a bnődet, akkor úgyse szereted, csak a büszkeségedet sérti ez a dolog... Sztem ha a másikkal akar lenni, hagyd menni (ja és egy nőt ne verj meg)
2010. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!